Balviten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

renatka84 pisze:Faktycznie wybór firmy schenker jako dostawcy nie był dobrym pomysłem.
Ja przez kilka lat narzekałam na Schenkera... Teraz już nie, dzięki temu, że udało mi się "wychować" kuriera. Na szczęście jest ciągle ten sam ;) Nie muszę już nawet nic pisać w zamówieniu, kurier sam do mnie dzwoni i pyta o której ma być, czy mi pasuje i czy do domu czy do pracy. No luksus normalnie... :) A dostawy są szybkie, 1-2 dni, w zależności od tego, kiedy złoży się zamówienie.
I jeszcze jedna wisienka na torcie - przed Świętami Bożego Narodzenia (tuż-tuż) zamówiłam paczkę, min. uszka do wigilijnego barszczu. Moja wina, że tak późno. Mimo to 2 dni przed świętami zadzwonili do mnie (z fabryki), bo nie mieli wszystkiego i pytali czy i czym zastąpić, żeby paczkę jak najszybciej wysłać. Naprawdę pokazali, że im zależy. I faktycznie paczkę "z uszkami" miałam w domu na czas, następnego dnia. Wielkie dzięki! :D
Ostatnio zmieniony śr 14 sty, 2009 13:45 przez kabran, łącznie zmieniany 1 raz.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
renatka84
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pt 11 cze, 2004 22:58

Post autor: renatka84 »

Właśnie jem zupkę grochową z torebki - pycha !! (może trochę ostrawa ale takie lubie)
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

:)

Post autor: Janis_J »

Ja właśnie odkryłam że dyskusja nt Balvitenu trwa już generalnie od dawna :) a ja , choć mieszkam rzut beretem od nich, odkryłam ich parę miesięcy temu :-) Jadłam kilka rzeczy i powiem że jestem bardzo pozytywnie nastawiona do ich produktów. Na diecie jestem od zawsze, i pocieszające jest , że widzę znaaaaaczną poprawę w produktach. Wierzcie mi, wiem co mówię. Teraz jestem w ciąży , więc muszę się w ogóle pilnować z jedzeniem. Fajnie, że właśnie jednak coś się zaczyna dziać i pojawia się konkurencja ( nie wnikam kto skąd odszedł i założył nową firmę). choć chlebek i tak piekę sama. Taki najbardziej jakoś mi smakuje, świeżutki wyjęty z pieca. jasne, że kupiony ma inne walory smakowe i jest może bardziej zbliżony do "normalnego", ale jednak co swój to swój :)o gustach się ponoć nie dyskutuje :)
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
pogar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 paź, 2007 13:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pogar »

Ja dzis mialem telefon odnosnie mojego zamowienia: uznali mnie za stalego klienta i od teraz do kazdego zamowienia dostane gratisy za 10% wartosci (fakt, w ostatnich zamowieniach gratisow juz nie bylo wogole) :-)

Dowiedzialem sie tez ze wkrotce beda dostepne golabki. :-)
--
Pogar
shane0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt 23 sty, 2009 11:28
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: shane0 »

Ja także dostałam karte Stałego klienta. :P i mam 10% zniżki
Ostatnio jak zamawiałam paczkę dostałam 2 rosołki za 0.02g :)
Ciesze się że powstała nowa firma. :D Mają tam wiele innych dobrych rzeczy. :P
Którę bardzo smakują dziecku m.i pączki,paluszki,zupki :D i dużo innych. :P
Pozdrawiam. ! <lala>
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: widzialem_jeza_cien »

czy komuś z Was firma balviten pomieszała produkty ??

u mnie 1 produkt niezgodny z moim zamówieniem, a jednego w ogóle nie było ... :oops:

tel. wszystko zostało wyjaśnione .... ale pewien niesmak pozostał :oops:

:564:
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
sylwia28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009 11:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sylwia28 »

Nie wszystkie ceny w balvitenie sa korzystne a chleb z tej firmy jest niesmaczny i suchy
Ostatnio zmieniony pn 16 lut, 2009 12:25 przez sylwia28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

sylwia28 a odświeżasz ten chlebek nad parą albo w tosterze?
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Mnie smakuje ich Chleb dworski, ale własnego wypieku to jest mniam ,mniam... :)
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

Mam pytanie czy ktoś miał opóźnienia dostwy z tej firmy zamówiłam towar w niedziele 15 lutego w środe zadzwonili że z jakiś przyczyn dopiero dzisiaj wyślą paczkę a dzisiaj jest czwartek a ja paczki jeszcze niedostałam czy komuś się coś takiego przydażyło kiedykolwiek?

pozdrawiam
mamusia2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt 30 sty, 2009 20:14
Lokalizacja: małopolska

Post autor: mamusia2 »

Ja ostatnio czekałam na dostawę aż tydzień. Zadzwoniłam do nich - to bardzo mnie przepraszali wyjaśniając że pomylili nazwisko. Teraz w ten poniedziałek złożyłam zamówienie i dopiero dzisiaj paczka przyszła - więc też małe opóźnienie było. Mam nadzieję że następnym razem będzie już ok. A Tobie radzę jutro z rana zadzwonić i zapytać się co się dzieje z Twoja przesyłką? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Amigomio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 25 maja, 2006 00:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Amigomio »

ehh ja zamawiałam w ostatni czwartek 12.02 czyli zamówienie powinno wyjść w poniedziałek i dotrzeć do mnie we wtorek. Jak zadzwoniłam to dostałam info że system im się zepsuł. Może u ciebie też chodzi o ten system? w każdym razie paczka przyszła wczoraj więc i tak luz (przed świętami moje zamówienie się gdzieś "zapodziało" i paczka przyszła po nowym roku :/
Mama potencjalnego Bezglutka - sama żyję z Duhringiem od `88...i mam się świetnie :)
Awatar użytkownika
renatka84
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pt 11 cze, 2004 22:58

Post autor: renatka84 »

Hmm... nie zapeszając po dwóch zamówieniach nie mam narazie zastrzeżeń co do czasu realizacji. Tym razem zamówiłam w poniedziałek rano i dostałam w środę :)
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja zamawiałam w piątek- paczkę otrzymałam we wtorek, braków nie było, tylko faktycznie w ramach promocji Chleb codzienny za 1 grosz i karta stałego klienta. Zaszalałam i zamówiłam babeczki ciemne, bo ostatnio bardzo mi smakowały. :P Zamówiłam również gołąbki-jak smakują napiszę następnym razem. :)
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

A dlaczego na stronie sklepu nie ma w ofercie gołąbków? czy ja po prosty nie widzę?
mamuśka Mariuszka
ODPOWIEDZ