Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Słuchajcie, dlaczego tak jest, ze jestem stałym klientem Bezlgutenu i nie dostaje zadnych gratisow, ani nawet zadnego rabatu. Robie zakupy na naprawde sporo pieniedzy, a tu nic...:( w Balvitenie podobno sa dla stałych klientow jakies rabaty. Tak bardzo sie przyzwyczailem do tego Bezglutenu, ze moze jednak czas sprobowac czegos innego.

P.S. drozdzowki sa swietne, jak dla mnie najlepszy produkt bezlgutenowy. Sam na niego glosowalem:)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

mnie (mimo iż nie muszę stosować takiej diety) smakują markizy z polewą karmelową BZEGLUTEN'u
anilka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008 08:33
Lokalizacja: Kutno

Post autor: anilka »

manu, nie wiem dlaczego, nie dostajesz gratisów.Jestem ich klientką od kwietnia. Zamówienia składam co miesiąc, każde powyżej 100 zł i od pewnego czasu zawsze coś dostanę gratis. A to bułeczki, a to mleko, a to próbki jakieś. Skusiłam się ostatnio na ciasto francuskie i jest świetne! I jak praktycznie wszystkie słodycze bezglutenowe-o niebo lepsze niż te normalne:)
na diecie od 25 kwietnia 2008

Obrazek
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

a jeśli mogę spytać, zamówienia składasz bezpośrednio u nich, czy przez jakiś sklep?
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Ja też zamwiam raz w miesiąc i ostatnie gratisy dostałam ponad pół roku temu... :(. Zawsze zamawiam powyżej stu złotych....
Asia
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

Ponowie zapytanie:
zamawiacie przez jakis sklep, czy bezpośrednio u dystrybutora, np. przez stronę?
_hania_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007 12:02
Lokalizacja: Opole (prawie)

Post autor: _hania_ »

hello ;-)

ja skladam zamowienie bezposrednio w bezglutenie (zwykle na ok 200 zl) i prawie zawsze mam gratisy. szkoda tylko ze sa to owszem produkty bezglutenowe, ale najczesciej zawieraja mleko, ktorego moj Jasiek tez nie moze...

ostatnio mam tez inny problem... paczka przychodzi (Schenkerem) w oplakanym stanie - opakowania z maka za najczesciej podziurawione i wszystko jest upaprane. teraz postanowilam przerzucic sie na drozszego kuriera - moze bedzie lepiej ;-)
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

w sklepie w którym ja robię zakupy można zamówić produkty i oni sami zajmują się zamówieniem i dostawą.
ania_sb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 wrz, 2008 09:55
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: ania_sb »

Ja robie zamówienie na stronie glutenexu w sobote i kurier przywozi w wtorek,zapakowane w duży karton a mąki są dodatkowo w woreczkach foliowych,jestem zadowolona,bardzo estetycznie,ale nie robią gratisów.
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

sklep, w którym ja się zaopatruje potwierdził, że może sam realizować zamówienia i dostawa na terenie Warszawy jest gratis lub po minimalnych kosztach. Dają gratisy dla stałych klientów. Myślę, że to jets jakieś rozwiązanie na pocharatane paczki...
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

a ja zamawiam i w bezglutenie i glutenexie i nie tylko i nigdy mi się nie zdarzyło aby paczka była uszkodzona - sprawdzam zawsze zawartość przy kurierze i wszystko jest ok
teraz czekam na produkty z glutenexu - jedno co mi się nie podoba to to że trzeba płacić przy odbiorze :/ a nie przelewem
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Zawsze można sprawdzić przesyłkę przy kurierze, aby spisał protokół z uszkodzonych rzeczy, lub zadzwonić do nadawcy - były już przypadki wyrównania strat przez producenta. Wątek o przesyłkach jest tu: viewtopic.php?t=2010
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Ja we wtorek pierwszy raz zamówiłam produkty z Bezglutenu i właśnie otrzymałam paczkę. Wszystko dobrze zapakowane, a maka w osobnych woreczkach, także jestem zadowolona :)
Obrazek
Awatar użytkownika
magdusia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 27 lis, 2008 12:14
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy

Post autor: magdusia »

Ja pierwszą przesyłkę z Bezglutenu dostałam z rozwaloną w środku mąką.Obecnie zamawiam z Balvitenu i wszystko jest O.K.Mąka zapakowana jest w woreczki próżniowe.
Magda.
Colitis Ulcerosa+Celiakia.
Na diecie od 15.12.2008r.
_hania_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007 12:02
Lokalizacja: Opole (prawie)

Post autor: _hania_ »

ja kiedys nie mialam problemow z dostawa z Bezglutenu, ale przeprowadzilam sie i najwidoczniej trafilam na kuriera, ktory w nosie ma napis, ze w paczce znajduje się zywnosc... nie mam absolutnie zadnych pretensji do Bezglutenu! teraz zmienie kuriera.

ostatnio pan kurier mial wielki problem z dostarczeniem mi paczki bo "pracuje tylko do 14:30" no a ja do 15:30 wiec amba... chcial mi ja przywiezc do pracy... super - w ciazy, autobusem, z 3-latkiem i paczka.... zawiozl ja do pracy do mojego meza, ktorego akurat nie bylo, wiec kolezanka przyjela paczke... o spisaniu jakiegokolwiek protokolu mowy nie bylo... ;-( zaluje tylko ze nie wiem jak sie ten pan nazywal... ;-(
ODPOWIEDZ