Peklimar

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JoannaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Peklimar

Post autor: JoannaW »

Barbara pisze:Następna firma, która produkuje wedliny z serii Soplicowo Peklimar też dała swoje wyroby do Centrum Zdrowia Dziecka do oznaczenia swoich wyrobów pod kątem zawartości glutenu. W przyszłym tygodniu o wynikach Państwa poinformuję

z upoważnienia Pani Barbary Cichańskiej- chciałam przekazać informację, iż następujące produkty firmy Peklimar z serii Soplicowo nie zawierają glutenu:

:arrow: szynka
:arrow: karczek wędzony
:arrow: karczek gotowany
:arrow: kiełbasa
:arrow: szynkowa
:arrow: peklimarki- parówki


Jest to wynik badań przeprowadzonych w Centrum Zdrowia Dziecka

znalazłam ich stronę internetową Peklimar , ale niestety nie chce się dać przeczytać.... :?: , znalazłam również ofertę tejże firmy, ale niestety w języku rosyjskim jeśli ktoś rozumie to super, ja mogę sobie jedynie pooglądać obrazki :D

pozdrawiam i życzę smacznego!
jeżeli chodzi o dostępność produktów w Bydgoszczy na pewną znajdą się one (a może nawet już są) w sklepie sieci handlowej Zetka na ulicy Gdańskiej 32
Ostatnio zmieniony ndz 16 kwie, 2006 21:54 przez JoannaW, łącznie zmieniany 4 razy.
Pozdrawiamy
Joanna i Natasza

Obrazek
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

Veni, vidi, vici - tym przypadku znaczy byłam w sklepie, degustowałam - smaczne jak swojskie, kupiłam, jestem zadowolona i polecam :=D>:
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

mam nadzieję, że i mnie uda się gdzieś je kupić...pozdrawiam...wreszcie jest naszego jedzonka coraz więcej...
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

peklimar

Post autor: bogusia »

Vixi-jeśli znajdziesz gdzieś na Śląsku to daj znać.Ja też szukam.
Pozdrawiam
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Hej, w Warszawie na Tarchominie jest sklep firmowy, ul.Myśliborska 98a :)
zokka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 20:41
Lokalizacja: warszawa

Post autor: zokka »

Sklep patronacki jest też od niedawna w Ursusie- ul. Dzieci Warszawy, naprzeciwko zespołu szkół.
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

No i sklepu na Myśliborskiej już nie ma ;( Dzwoniłam do nich, szukają nowego miejsca.
Dowiedziałam się, że zaopatrują sklepy Piotr i Paweł i niektóre Marcpole, można zajrzeć, jak ktoś ma niedaleko, naprawdę warto, mniam mniam.
ODPOWIEDZ