Balviten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasia-mama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: sob 17 sty, 2004 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kasia-mama »

Tak,oczywiście! ;) chodzi o Kraków
Awatar użytkownika
magdusia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 27 lis, 2008 12:14
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy

Post autor: magdusia »

papisten69 pisze:chcialabym sie zapytac wszystkich czy Wam nie przeszkadza ze kurier z firmy z ktora wspolpracuje Balviten pracuje do godz. 16.00. Nie ma tej informacji na stronie Balvitenu i chyba nikt normalny nie pracuje do godz. 15.00 zeby o 16.00 byc w domu. Co o tym sadzicie. CZy pisaliscie juz moze do firmy w tej sprawie


Ja pracuję w godz.7.00-15.00 15.15 jestem w domu i uważam się za osobę w 100% normalną :)
Magda.
Colitis Ulcerosa+Celiakia.
Na diecie od 15.12.2008r.
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Pierwsze firmy kurierskie to dzisiejsi giganci, takie jak DHL, które deklarowały się, że w 24 godziny za ogromne pieniądze dostarczą przesyłki w różne ciekawe miejsca:) Moim zdaniem to, że kurier o 16 przestaje rozwozić paczki to jakaś żenada, rozwoziciel pizzy kursuje do 22. Jeśli firma kurierska ma problemy ze stworzeniem sieci kurierów, którzy mogliby dostarczać paczki po 16, to niech zmieni nazwę.
Ja bym miała problem, żeby się z nimi umówić, czasami nie ma mnie w domu przez cały tydzień od rana do nocy - i co wtedy? Zostawić pod wycieraczką?
papisten69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw 28 maja, 2009 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: papisten69 »

magdusia pisze:
papisten69 pisze:chcialabym sie zapytac wszystkich czy Wam nie przeszkadza ze kurier z firmy z ktora wspolpracuje Balviten pracuje do godz. 16.00. Nie ma tej informacji na stronie Balvitenu i chyba nikt normalny nie pracuje do godz. 15.00 zeby o 16.00 byc w domu. Co o tym sadzicie. CZy pisaliscie juz moze do firmy w tej sprawie


Ja pracuję w godz.7.00-15.00 15.15 jestem w domu i uważam się za osobę w 100% normalną :)
To Ci zazdroszcze! Ja jak jestem w domu przed 19.00 to święto. Tylko się cieszyć, że możesz być normalna bo masz normalnych szefów :okulary:
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Są jeszcze tacy, co pracują między 9 a 17 ;)
Osobiście nie miałem jednak problemu z umówieniem się na późniejszą porę. Czasem zamawiam do pracy, ale jeżdżę samochodem...
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Dzisiaj w Piotrze & Pawle natknęłam się na makarony tej firmy. Leżą na półkach wśród żywności ekologicznej. Szukałam w innych częściach tego działu innych wyrobów ale niestety nic więcej nie znalazłam.
Obrazek
Awatar użytkownika
ES
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 17:35
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Post autor: ES »

Jestem zadowolona :) paczka mi przyszła na trzeci dzień choć myślałam ze trochę poczekam:) Miałam szczęście bo kurier przyjechał ok 13... a ja akurat byłam w domku..
Może zedrzesz sobie łokcie i kolana,
ale warto jeśli uda się trafić w dziesiątkę...
-Mia Hamm-
-Na diecie od Kwietnia 2010- Października 2010
obwarzanka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 26 lis, 2010 18:05
Lokalizacja: Katowice

Post autor: obwarzanka »

Ja jakoś nie umie się przekonać do zamawiania przez neta. Na szczęście u mnie w Katowicach jest troszkę tych sklepów z żywnością bez glutenową a ostatnio Balvitenka kupuję na swoim osiedlu w sklepiku ze zdrową żywnością.
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Co tu dużo mówić: zakup przez internet i sklepie stacjonarnym - i jedno i drugie ma swoje wady i zalety.
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

martini pisze:Pierwsze firmy kurierskie to dzisiejsi giganci, takie jak DHL, które deklarowały się, że w 24 godziny za ogromne pieniądze dostarczą przesyłki w różne ciekawe miejsca:) Moim zdaniem to, że kurier o 16 przestaje rozwozić paczki to jakaś żenada, rozwoziciel pizzy kursuje do 22. Jeśli firma kurierska ma problemy ze stworzeniem sieci kurierów, którzy mogliby dostarczać paczki po 16, to niech zmieni nazwę.
Ja bym miała problem, żeby się z nimi umówić, czasami nie ma mnie w domu przez cały tydzień od rana do nocy - i co wtedy? Zostawić pod wycieraczką?
Nie wiem czy orientujesz się, ale taki kurier o 6 rano zaczyna pracę (dostawca pizzy nie), a nawet jeśli kończy rozwozić paczki o 16 to i tak o 16 tej pracy nie kończy. A poza tym pracują tez kurierzy na zmiany wieczorne, więc wystarczy że powiecie żeby kurier przyjechał wieczorem - przyjedzie - inny.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja często zamawiam przez internet nie tylko jedzonko bg. W większości firm pracują moim zdaniem inteligentni ludzie co najpierw zadzwonią i się upewnią czy ktoś o danej godzinie będzie w domu. Niestety zdarzyło się, że był kurier który czytać nie potrafi, bo ja daję adnotację - Nie zostawiać u sąsiadów. (moja sąsiadka wścibska najchętniej by przy mnie była jak otwieram paczkę, do tego tysiąc pytań, co tak do mnie kurierzy jeżdżą, mąż o tym wie, a co ja tyle kupuję, itd....).
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Bardzo proszę o trzymanie się tematu, wątek o zamawianiu przez internet istnieje już na forum.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Prośby o trzymanie się tematu mówiąc delikatnie są bardzo irytujące. Pytanie - czy jak rozmawiasz w realu z człowiekiem to tez tak mu odpowiadasz sory ale to nie ten temat... Przecież dialog z drugą osobą polega na wymianie zdań i płynne przechodzenie czasem od tematu do tematu.
Jakoś na innych forach nie ma z tym problemu.
Skoro wolisz zawsze mogę dopisać zamawiam produkty firmy balviten. Proszę bardzo - i oto moja odpowiedź dotyczy tematu. Mam nadzieję, że teraz jesteś zadowolony
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

Justyno, tu chodzi o to, żeby trzymać się tematu, bo na forum musi być porządek! Gdybyśmy się nie trzymali tematu, byłby niezły bałagan i ciekawe jak wtedy cokolwiek byś chciała znaleźć na forum...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Pewnie, a więc poszukaj czegoś na forum. Powodzenia.
Jedni narzekają, że nic tu nie można znaleźć, bo w każdym wątku jest wszystko. Inni narzekają, że nie można płynnie wtrącić paru zdań, bo się robi offtop.
Sorry, ale takie są zasady każdego forum. Taka niewdzięczna rola moderatora, że musi ciągle o tym przypominać.
Jeżeli nie przeszkadza wam bałagan na Forum, proszę bardzo, piszcie o czym chcecie. Życzę powodzenia w szukaniu konkretów.
ODPOWIEDZ