DS dietary specials

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

DS dietary specials

Post autor: Natko_ »

http://www.ds4you.com/en/

Miałam z ich produktów mąkę - Mix it!
oraz makaron świderkiMakaron sprężysty, smaczny - można taki kupić i u naszych producentów.
Ale ta mąka.... No super była - drożdżowiec jak marzenie, naleśniki, biszkopt... jako zaklepka do wszystkiego - no rewelacyjan była. Nic się nie kruszyło, było sprężyste... Jak "zwykłe" glutenowe... I wielki plus tej mąki i makaronu - bez skrobii pszennej bezglutenowej - wykonane tylko z mąki kukrydzianej, ziemniaczanej i gumy guar...

jeśli ktoś dopatrzy się (bo ja nie znalazłam :( ) czy można bezpośrednio od nich zamawiać produkty, to bardzo będę wdzięczna za info.

Jakby co, to podejmuję właśnie rozmowy z kuzynką, która mieszka w Koblencji (Niemcy), żeby zakupiła u siebie (pracuje w supermarkecie, w którym są produkty tej sieci) i przesłala do Pl. Nie wiem jakie sa ceny przesylek żywności z Niemiec, co akurat będą mieli na stanie w markecie i kiedy przesyłka dotrze, ale chętnych do wspólnej paczki i ogólnie po informacje zapraszam na PW.

A - prawie się popłakałam patrząc na 2 rodzaje PIWA bezglutenowego jakie mają tam w ofercie na stronie......... :P
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
mr.kwiatek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: czw 18 sty, 2007 23:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Post autor: mr.kwiatek »

Szukałem w polsce ale niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć ich produktów. Chwilowo jestem w niemczech i zajadam się ich pizzą mrożoną którą znalazłem w Kauflandzie :D W lodówce zaraz obok produktów DrOetkera i i nnych glutenowych - na dodatek była tylko o 1euro drożasza od innych (nie mówiąc już o tym że miała nożyk do pizzy gratis ;) ). I jest poprotu pyszna - na cienkim cieście jest tak dobra jak glutenowa - z lekko chrupiącym ciastem, mięciutka w środku :P
Jakby ktoś widział ją u nas proszę o informację :)

Z marketów w niemczech które mamy również w polsce współpracuje z nimi oprócz Kauflandu jeszcze Real więc jest szansa że produkty te pojawią się niedługo i u nas.
Ostatnio zmieniony czw 27 lis, 2008 09:21 przez mr.kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Ja jadłam z DS-a takie ciasteczka jabłkowe chyba - to znaczy to były takie kruche kółeczka, ale o aromacie jabłkowym. Pyszne! I pamiętam, że z lektury opakowania wyszło mi, że to jest taka budżetowa wersja Schaera, produkowana na rynek brytyjski. A ciastka kupiłam we Frankfurcie nad Odrą
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Może by tak któryś z naszych rodzimych producentów wprowadził do oferty? :(
sylwia28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009 11:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sylwia28 »

Witam,

Ja mam możliwość sprowadzania makaronu tej firmy z Anglii.
Klika rodzajów wystawiłam na Allegro.

http://www.allegro.pl/item522021200_mak ... _cena.html

Sama jestem na diecie od 4 lat i te makarony naprawdę mi smakują.

Średnio raz na miesiąc mogę sprowadzić większą ilość produktów bezglutenowych.

Pozdrawiam.
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Dobry pomysł. Może coś jeszcze zaoferujesz? Pyszne i wypróbowane.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
sylwia28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009 11:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sylwia28 »

Tak wiele rzeczy a byłabyś zainteresowana kupnem, ale czego konkretnie potrzebujesz Mam jeszcze w sprzedaży super smaczne kokosanki w czekoladzie , ogladalas strone na allegro z makaronem który proponuje?
ODPOWIEDZ