KIM

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

Właśnie rozmawiałam z szefem PIEKARNI KIM - technoliog żywnoścvi, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Otrxymałam informację, ze wszystkie mąki stosowane do wypieku pieczywa są mąkami bg, posiadajacymi odpowiednie atesty. Są produkowane w osobnym zakładzie, na specjalnej lini produkcyjnej. Pan jest świadomy tego co pordukuje, wie, czym mógłby nam zaszkodzić.
W razie czego można się z nimi kontaktować telefonicznie 0-71 399 06 85, Pan również jest otwarty jeśli chodzi o spotkanie.
Nie mamy się czego obawiać jeśli chodzi o ich produkty.
POzdrawiam gorąco
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Posprzątane i scalone obydwa wątki.
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: widzialem_jeza_cien »

to więc może stowarzyszenie bg weźmie się za ten temat ?

pozdrawiam ! ;)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Awatar użytkownika
KIM Piekarnia Bezglutenow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 18 lut, 2010 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: KIM Piekarnia Bezglutenow »

Trwają rozmowy z firmą.

Stowarzyszenie
Ostatnio zmieniony wt 28 wrz, 2010 15:07 przez KIM Piekarnia Bezglutenow, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Wracam do tematu z miłą informacją dla wszystkich - Bezglutenowa Piekarnia KIM z Wrocławia otrzymała naszą licencję na używanie międzynarodowego znaku "przekreślonego kłosa". Oznacza to, ze produkty firmy są sprawdzone, bezpieczne, regularnie badane, a sposób ich wytwarzania zgodny ze wszystkimi normami dla produkcji bezglutenowej.

Zachęcamy do spróbowania nowego chlebka czy babki. Wkrótce także osoby spoza Wrocławia będą mogły kupić produkty firmy, gdyż uruchomiony zostanie sklep internetowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Jako mieszkanka Wrocławia bardzo się cieszę i jestem dumna, że w moim mieście powstała bezglutenowa piekarnia! Zachęcam do spróbowania nowych produktów. Moja córka i ja miałyśmy już tą przyjemność. Córka jest zachwycona najbardziej muffinkami, ja babką i przyznam, że podjadam mojemu dziecku chlebek :)
Najważniejsze dla nas jest to, że produkty są sprawdzone i że mają odpowiedni znak przekreślonego kłosa!
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

To super wiadomość, z utęsknieniem czekam na taka piekarnię w Warszawie
sylwia24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 14 sty, 2010 18:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: sylwia24 »

To super informacja! A czy ktoś wie na jakiej dokładnie ulicy znajduje się ta piekarnia? W sobotę będę na uczelni bo mam zajęcia to z miłą chęcią przetestowałabym te wypieki:)A jak cenowo przedstawiają się produkty?
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Piekarnia znajduje się na Zakrzowskiej, ale przy samej piekarni sklepu nie ma. Produkty firmy KIM można kupić w Arenie na stoisku z produktami bg, na Grabiszyńskiej 55, chyba też w Promyku Słońca w sklepie na I piętrze.
Sklepy firmowe znajdują się: ul. Ślężna (róg Weigla) i na Hali Strzegomskiej stoisko nr 16 i 97.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Więcej miejsc gdzie można kupić pieczywo bezglutenowe firmy KIM wg informacji nadesłanych przez Piekarnię:

sklepy we Wrocławiu i okolicach
Obrazek
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Pragnę wyprostować informację, którą zamieściłam wyżej, a mianowicie: w Promyku Słońca produktów KIM nie ma. Dziś tam byłam. Jeśli chodzi o sklepy to proszę się kierować tym co napisała Małgorzata.
Natomiast w piekarni przy ul. Zakrzowskiej 27 można kupić produkty i ponoć ceny są bardzo konkurencyjne :)
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

Kupowałam w poniedziałek w Promyku chlebek - sprowadzili :)

Dom Handlowy Podwale
Adres : ul. Podwale 37/38
Kierowniczka sklepu poformowała mnie że oni nie maja podpisanej umowy z piekarnia KIM i chleba takiego nie mają
Ostatnio zmieniony sob 18 gru, 2010 15:32 przez agadenver, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ