wrazliwe smaki

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gunia74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 16 gru, 2013 13:06

wrazliwe smaki

Post autor: gunia74 »

Witam!
Odkryłam miesiąc temu nowa stronę z żywnością bezglutenową i bezlaktozową : wrazliwesmaki.pl
Mają tam produkty niemieckiej ( chyba ) firmy takie jak: mąki, mieszanki na chleb etc.
Kupiłam sobie mieszankę na chleb biały ( wcześniej robiłam z schara), wczoraj upiekłam. Jest dla mnie po prostu genialny!!!!
Miał po upieczeniu chrupiącą skórkę, dzisiaj absolutnie się nie kruszy i jest po prostu pycha jak świeże pieczywo z piekarni. Ta mieszanka nie zawiera kukurydzy ani dużej ilości chemii. Dla mnie naprawde super. Innych produktów jeszcze nie robiłam. mam jeszcze jedną mieszankę na chleb z ziarnami i mąkę bananową. ciekawa jestem też waszych opinii i przepisów. Pozdrawiam. :)
Aleksandra
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: wrazliwe smaki

Post autor: Leeloo »

mają najgenialniejszy asortyment ze wszystkich sklepów on-line. Produkty totalnie hipoalergiczne, nawet bez kukurydzy ! Jest też mąka i płatki z teff, mąka bananowa itd. Bardzo dużo produktów bazujących na mące ryżowej, dodatki chemiczne ograniczone do minimum. naprawdę jestem zachwycona jakością produktów firmy Werz i Hannerforth.

co prawda ceny powalają..ale może z czasem się poprawi..
gunia74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 16 gru, 2013 13:06

Re: wrazliwe smaki

Post autor: gunia74 »

Ceny wysokie ale na przesyłce taniej. paczkomat 9,90 zł. W innym sklepie internetowym za bezgluty zapłacilam za [podobna przesyłke 18 zł...
Ale faktycznie produkty mają super. Zastanawiam się tylkodo czego mogę użyc tej mąki bananowej...
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: wrazliwe smaki

Post autor: Leeloo »

z mąki bananowej możesz upiec chleb, ciasto, ciasteczka o znakomitej wartości odżywczej.
ODPOWIEDZ