Propozycja kampani

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Dobry pomysł, w sklepie też mogę zostawić ulotki :-)

Odpisałam do redakcji Twojego Stylu na artykuł „całe życie bez chleba” i podałam adres naszej strony. Fajnie by było gdyby adres opublikowali w gazecie :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Apropo`s wszelkich działań informacyjnych, możecie mnie śmiało w nich uwzględniać. Jeżeli komuś przyjdzie do głowy jak można mnie "wykorzystać" proszę o informację. Jeżeli coś będę mógł zrobić to postaram sie to zrobić. :wink:
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Jeśli chodzi o owies to podobna jego glutenowość jest dyskusyjna .Podobno najnowsze badania wskazują że owies można spożywać .Było o tym mowa na starym forum .
Prowokacja własnie sie zaczeła !
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

O.K :!: To do Agniesi :!:

Gorąco pozdrawiam Beata :wink:
dorka211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw 05 sie, 2004 10:58
Lokalizacja: Łódź

NIe poddałam się

Post autor: dorka211 »

Witam wszystkich ponownie.

Nie poddałam się i nie poddam się.Mam chwilowe problemy zdrowotne,dlatego się nie odzywałam.Powoli dochodzę do siebie.

Pisałam do wielu instutucji,fundacji, póki co nikt nie wykazuje zainteresowania.Jednak chcę abyście wiedzieli,że się nie poddam!!! Nie jestem osobą ,która łatwo sobie odpuszcza.Znalazłam reżysera,który nakręciłby reklamówkę.Choć to wszystko tyle czasu trwa to trzeba wierzyć,że się uda.Ja w to nie wątpię.

Jeśli macie pomysły w stylu wysyłanie listów do gazety to wspaniale, im więcej ich wyślemy tym lepiej!!!Wydawcy muszą czuć,że jest potrzeba mówienia na ten temat.

Dziękuję wszystkim życzliwym i wspierającym.
Razem zdziałamy wiele.

Pozdrawiam
siora bezglutka
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Finansowa strona diety bg.

Post autor: Beata Bylina »

W wątku"GRUPA INWALIDZKA"rozwinęła się dyskusja nt.kosztów związanych z dietą.Warto byłoby poruszyć w kampanii stronę finansową,bo przecięż mało kogo stać na taką dietę[ja rezygnuję z innych potrzeb,a wiele ludzi w Polsce ma bardzo trudną sytuację-i niestety nie mają komputera,internetu...]

Pozdrawiam Beata :wink:
Awatar użytkownika
Marcin.Sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 17:22
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Marcin.Sz »

Ja właśnie napisałem do olsztyńskich gazet aby choć w niewielkim stopniu zainteresowały się problemem celiakii. Moim zdaniem powinniśmy wszyscy śmiało ruszyc do przodu i w końcu zacząć coś poważnie robić z tym problemem..... Czas zacząć prowokację!!!!! Co o tym myślicie????
Awatar użytkownika
Marcin.Sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 17:22
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Marcin.Sz »

Otrzymałem właśnie odpowiedź z jednej z olsztyńskich gazet ("Nasz Olsztyniak") że są zainteresowani napisaniem artykułu o celiakii.... :D :D :D Jak sami przyznali jest to dla nich choroba nieznzna...
Zablokowany