Chipsy bezglutenowe

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

EMILA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 15:50
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: EMILA »

Ja kupiłam te Good Food pomidorowe i serowo-cebulowe. Napewno nie smakują tak samo jak prawdziwe chipsy ale są do strawienia. Jak to sie mówi "Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma" jakoś tak :D
Awatar użytkownika
Angy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 17:40
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: Angy »

Kasinka pisze:Mój mąż zakupił dziś chipsy Good Food paprykowe w Kauflandzie za 2,69. Ja takich rzeczy z zasady nie jadam, ale napisane że ryżowe i że nie zawierają glutenu. Jak się odważę spróbować to napiszę jak smakowały :)
i co z tymi chipsami?? pytam, bo niedługo na zakupki się wybieram dla mojego Łasucha... a te bg które ostatnio kupiliśmy podobno były solone... a właściwie to bezsmakowe....
Demon
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 90
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 23:31
Lokalizacja: Łodż

Post autor: Demon »

Lays'y ziemniaczane solone (bez konserwantów i sztucznych barwników) możemy spokojnie jeść. Zadzwoniłam do firmy i pani zapewniła mnie, że są dla nas nieszkodliwe.
Awatar użytkownika
kasia78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 11 mar, 2009 16:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kasia78 »

tak też próbowałam lays'ów solonych i nic mi się nie działo a tak poza to firma sonko ma produkty bezglutenowe ze znaczkiem przekreślonego kłosa jest tez coś na kszałt chipsów produkt nazywa się Rissmini bardzo dobre w czterech smakach: pomidorowy, fromage, cytrynowy i czekoladowy mam nadzieję że zasmakują :D
And the world will be better, if we will accept us. < 3
Awatar użytkownika
elevinka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: śr 21 lis, 2007 16:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elevinka86 »

Ja ostatnio zajadam się chipsami a raczej Snakami bekonowo-pomidorowymi z Glutenexu:) są bardzo dobre i wydaje mi się że 2zl za dużą paczkę to nie majątek:)))
Chwytaj dzień :)))
nawet ten na diecie :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Brak objawów nie świadczy o tym, że produkt jest bezpieczny.
Awatar użytkownika
elevinka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: śr 21 lis, 2007 16:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elevinka86 »

Moje snaki na pewno są bezpieczne skoro pochodzą od producenta produktów bezglutenowych Glutenex:)
pozdrawiam
Chwytaj dzień :)))
nawet ten na diecie :P

Obrazek
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Dobra wiadomość dla chipsożerców :D
Grupa BGK, ta od Flipsów, wypuściła chipsy ziemniaczane solone bezglutenowe - z licencjonowanym kłosem :)
Kupiłam dziś rano w sklepie Dziadek na Mehoffera (W-wa), gdzie BGK ma swój ekspozytor.
mama Krzysia (13 lat) zdiagnozowanego 16.03.2009
,,...co dla jednego pokarmem, to dla drugiego trucizną" (Lukrecjusz)
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Wai lana -bardzo dobre chipsy dostępne w firmie Balviten moje dziecko jadło smak "ser szwajcarsk"i i "cebulka francuska" był zachwycony smakiem.
sunshine
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 21:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunshine »

W Lidlu dostępne są chrupki z oznaczeniem "glutenfree". Nie pamiętam nazwy ("Crispy... coś" ;) ), to są takie solone prażynki w kształcie misiów. Opakowanie jest czerwone z misiem.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Dzisiaj szukałam w Lidlu tych chrupek ale nie było albo nie mogłam znaleźć.Szukałam na półkach z chipsami
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Dzisiaj kupiłam w sklepie Organic bardzo dobre chipsy o smaku paprykowym (były też inne smaki) .Firma Organique 6,90 za paczkę.
sunshine
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 21:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunshine »

Dzisiaj szukałam w Lidlu tych chrupek ale nie było albo nie mogłam znaleźć.Szukałam na półkach z chipsami
Niestety tych chrupek nie ma w każdym Lidlu. Jeśli są to leżą gdzieś osobno, a nie tam gdzie reszta chrupek i chipsów. Nazywają się "Crusti Croc Teddy's Hit", czerwone opakowanie z misiem w smokingu po lewej stronie.
ODPOWIEDZ