Ketchup

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

beela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 13:42
Lokalizacja: koło

Post autor: beela »

Dzieki wszystkim za odp.O ile byloby nam latwiej gdyby producenci sie bardziej postarali :?: :(
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

A moja córcia uwielbia ketchup Heinza i nie ma siły aby ją przerzucić na co innego :)
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Ketchup Tomato McDonald's. Tam nadal pisze 'NIE ZAWIERA GLUTENU" W zdrowej żywności spotkałam się z innym ketzupem dla dzieci bezglutenowym.Firmy nie pamiętam, chyba jakaś niemiecka
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Krystyna Smentek pisze:Ketchup Tomato McDonald's.
A konkretnie ketchup DEVELEY dla firmy McDonalds http://www.develey.it/1_prodotti/7_mcdonalds/index.php
Anqula
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 10:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Warszawa

Post autor: Anqula »

Kupiłam dzisiaj ketchup z McDonald widnieje znak przekreślonego kłosa oraz napis bez glutenu.
dieta od 14 października 2008r.
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Anqula pisze:Kupiłam dzisiaj ketchup z McDonald widnieje znak przekreślonego kłosa oraz napis bez glutenu.
Jestem stałym konsumentem tego ketchupu i nie ma na nim przekreślonego kłosa. Jest tylko napis "nie zawiera glutenu"
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
monisiak81
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 11:02
Lokalizacja: Warszawa

ketchup

Post autor: monisiak81 »

Witam, wczoraj mój mąż kupił ketchup znany dawno temu jako "Krzepki Radek" i jest na nim napisane produkt bezglutenowy :) nawet nie wiecie jak mój bezglutek się ucieszył :) pozdrawiam MK
Awatar użytkownika
kuyt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 17:22
Lokalizacja: LODZ

Post autor: kuyt »

ja kupuję ketchup ten z " McDonalds" jest dostepny w marketowych półkach i jest wszystko w porządku u mnie bynajmniej , jest napisane składniki i , że jest produktem bezglutenowym i w smaku dobry gęsty a nie chemia barwiona na a'la ketchup ;)
Chrys­tus wypędził han­dlarzy ze świąty­ni. Potem han­dlarze zmądrze­li: przyw­dziali sza­ty kapłańskie.
paula_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 08 sie, 2011 15:25
Lokalizacja: Węglówka

Post autor: paula_k »

Z przyjemnością mogę się pochwalić tym, że zakupiłam dzisiaj ketchup markowy firmy 'roleski' z znakiem przekreślonego kłosa :)
Awatar użytkownika
kuyt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 17:22
Lokalizacja: LODZ

Post autor: kuyt »

paula_k pisze:Z przyjemnością mogę się pochwalić tym, że zakupiłam dzisiaj ketchup markowy firmy 'roleski' z znakiem przekreślonego kłosa :)
Racja potwierdzam, jest w wielu hipermarketach i nie jest cenowo drogi jak np ten z firmy McD.

łagodny bezglutenowy roleski to jest to! kłos przekreślony na przedzie opakowania tuż pod napisem :)
Chrys­tus wypędził han­dlarzy ze świąty­ni. Potem han­dlarze zmądrze­li: przyw­dziali sza­ty kapłańskie.
leaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob 02 cze, 2012 14:03
Lokalizacja: Lębork

Post autor: leaster »

widziałam w środę w Lidlu promocję - ketchup McDonalds dla dzieci, z adnotacją, że bezglutenowy.
aby dziecko było szczęśliwe, szczęśliwa musi być matka
Awatar użytkownika
wojtek0808
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt 24 paź, 2008 11:58
Lokalizacja: N-ów

Post autor: wojtek0808 »

paula_k pisze:Z przyjemnością mogę się pochwalić tym, że zakupiłam dzisiaj ketchup markowy firmy 'roleski' z znakiem przekreślonego kłosa :)
A w którym sklepie można na to cudo trafić? Szukałem w Kauflandzie, Tesco, Biedronce i nic. Kaufland ma spory wybór mniej lub bardziej dokładnie oznakowanych ketchupów, ale co 'kłosek' to 'kłosek'...
- Ty musisz jeść coś nowego, rozszerzać dietę. Tyle ci nie zaszkodzi. Przecież to nie może być do końca życia..
- Jak chcesz, doleję ci nakrętkę domestosa do herbaty. Przyzwyczaisz się, może któregoś dnia będziesz mógł pić całą szklankę.
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

Roleski dostałam nawet w sklepie osiedlowym. Widziałam też w Żabce :)
Zapraszam na mojego bloga! http://bezglutenowy.blog.pl
Od 1.11.2012 na diecie bezglutenowej
Obrazek
Lenka_a1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn 17 gru, 2012 21:16
Lokalizacja: Polska

Post autor: Lenka_a1 »

Ja kupiłam ostatnio w Auchan
rodziceuli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr 16 paź, 2013 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rodziceuli »

McDonalds właśnie poinformował, ze rezygnuje z Heinz'a jako dostawcy ketchupu. Ciekawe co się stanie z ketchupem McDonaldsowym Heinza tym, dostępnym w sklepach.
ODPOWIEDZ