Dieta bezglutenowa – od czego zacząć? – bezpłatny webinar

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7878
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Dieta bezglutenowa – od czego zacząć? – bezpłatny webinar

Post autor: Leeloo »

Jesteś świeżo po diagnozie celiakii? Chcesz by Twoi bliscy zrozumieli podstawy diety bezglutenowej? Zastanawiasz się, czy nie robisz błędów w kuchni? Zapraszamy na webinar pt. „Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?”, który odbędzie się 19 stycznia 2023 r. o godzinie 10:00!

Podczas webinaru nasze dietetyczki z Centrum Diety Bezglutenowej, Katarzyna Gabrysiak i Natalia Lipietta, opowiedzą o podstawowych zasadach diety. Omówią produkty dozwolone i zabronione, najczęściej popełniane błędy i glutenowe pułapki oraz inne ważne kwestie, które pomagają odnaleźć się w bezglutenowym świecie. Zapraszamy szczególnie osoby, które od niedawna stosują dietę bezglutenową oraz członków ich rodzin, przyjaciół i wszystkich zainteresowanych tematem.

PLAN WEBINARU
Co to jest gluten?
ABC diety bezglutenowej
Na co zwrócić uwagę na etykiecie?
Co się dzieje, gdy osoba z celiakią nie trzyma ścisłej diety?
Glutenowe pułapki i najczęstsze błędy na diecie
Dieta bezglutenowa w praktyce – od domowej kuchni do restauracji
Podczas wydarzenia będzie można zadawać pytania na czacie.

Ten wykład będzie wstępem do kolejnego naszego spotkania, w którym pogłębimy temat informacji zawartych na etykietach produktów i bezpiecznych zakupów bezglutenowych.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200, decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania spotkania.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Kliknij i zapisz się na webinar: https://celiakia.pl/dieta-bezglutenowa- ... y-webinar/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ