Piknik rodzinny na Podkarpaciu - 3 września!

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8083
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik rodzinny na Podkarpaciu - 3 września!

Post autor: Leeloo »

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia z Podkarpacia na PIKNIK RODZINNY, którym pożegnamy wakacyjny czas, a wkroczymy w kolorowe jesienne klimaty.

Wydarzenie odbędzie się 3 września (niedziela) na posesji Dworu Maria Antonina w Gliniku Zaborowskim (nr 181), 38-100 Strzyżów. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:30 i potrwa do około godziny 17:00.

Motywem przewodnim naszego bezglutenowego spotkania będą konie – będziemy mieli okazję zwiedzić stadninę. Planujemy również wspólnie pobiesiadować i porozmawiać, racząc się bezglutenowymi przekąskami. W związku z tym wszystkich uczestników do tradycyjnego już uzupełnienia naszych stołów bezglutenowymi pysznościami. Czekamy na Wasze bezglutenowe specjały wraz z przepisami i spisaną listą składników dań, bo… ogłaszamy Piknikowy Konkurs na Wrześniowy Rarytas. Może być słodki, słony, owocowy, mięsny, itp. Mile widziane będą również bezglutenowe domowe przetwory i konfitury. Po wspólnej degustacji zagłosujemy na najsmaczniejsze frykasy, a ich autorzy otrzymają ciekawe nagrody!

Mamy jeszcze prośbę do dzieci – zachęcamy do przyniesienia z domu obrazka z koniem. Można go narysować, wyciąć z gazety, przynieść zdjęcie lub wydrukować i pomalować. Te prace będą integralną częścią kolażu, w który dzieci będą miały znaczący wkład. Rodziców prosimy o zabranie koców piknikowych i sprzętów do gier na świeżym powietrzu, np. rakietek do badmintona.

Zgłoszenia na piknik
Impreza jest organizowana dla członków Stowarzyszenia z opłaconymi składkami członkowskimi (z 2023 r. włącznie). Wszystkich chętnych do udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 25 sierpnia 2023 r. W tytule maila prosimy napisać: „Piknik w Strzyżowie”. W treści maila należy podać:
imię i nazwisko członka Stowarzyszenia,
ilość osób z rodziny, które z nim przyjdą, w tym imię i wiek dziecka/dzieci.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o punktualne przybycie. W przypadku nagłej rezygnacji z udziału lub problemów z dotarciem prosimy o kontakt z bezpośrednimi organizatorami: 661 063 017 lub 600 790 837.

https://celiakia.pl/piknik-rodzinny-w-s ... -wrzesnia/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ