Spotkanie z autorką książki „Ola, Franek i Gucio Gluten”

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8082
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Spotkanie z autorką książki „Ola, Franek i Gucio Gluten”

Post autor: Leeloo »

Serdecznie zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej oraz ich rodziców na spotkanie z Moniką Oworuszko, autorką książki „Ola, Franek i Gucio Gluten”. Bezglutenowa lektura obowiązkowa”. Wydarzenie odbędzie się 4 października w godz. 17.30-19.00 w Wypożyczalni nr 140 ul. Mozarta 1 w Warszawie (5 piętro, wjazd windą), jest otwarte i nie wymaga zapisów.

Na spotkaniu czeka nas wiele innych atrakcji. Pani Monika Oworuszko jest autorką nie tylko opowieści o Guciu Glutenie, ale także serii książek dla dzieci pt. „Walenty i spółka. Kryminał dietetyczny”. Autorka przedstawi nam wiele ciekawostek dotyczących historii jedzenia i odpowie na pytania uczestników.

Podczas spotkania każdy uczestnik będzie miał możliwość uzyskania pamiątkowego wpisu autorki w książce „Ola, Franek i Gucio Gluten. Bezglutenowa lektura obowiązkowa”, dlatego warto zabrać swój egzemplarz. A osoby, które nie są członkami Stowarzyszenia i chciałyby otrzymać książkę dla swojego dziecka, będą mogły się na miejscu zapisać.

Na miejscu będzie można także nabyć kolejną książkę Moniki Oworuszko „Walenty i spółka. Kryminał dietetyczny”(warto zabrać ze sobą gotówkę, części jest 7 każda po 25 zł), przeznaczoną dla dzieci z klas 0-IV szkoły podstawowej. Ta książka to połączenie przygód Jamesa Bonda i filmu „Było sobie życie”. Śledząc losy bohaterów: Walentego Węglowodana, Wery Wody, Tęgomira Tłuszcza, Balbiny i Błażeja Białko młodzi czytelnicy poznają zasady zdrowego odżywiania. Może być to pomysł na świąteczny prezent :mikolaj:

Serdecznie zapraszamy!

https://celiakia.pl/spotkanie-z-autorka ... io-gluten/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ