Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bszydlowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 06 lis, 2008 20:15
Lokalizacja: Toruń

Post autor: bszydlowski »

Witam serdecznie. Mam na imię Bartek i od kilku miesięcy jestem bezglutenowcem. Cieszę się, że istnieje forum, z którego tak dużo się już dowiedziałem - dzięki wszystkim!
cisowianka20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt 23 sty, 2009 19:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: cisowianka20 »

Witam!

Od 5 lat choruje na alergie. Jestem uczulona na wszystko. Od pewnego czasu dostaje uczulenie na dłoniach, ostatnio dostałam wypryski na szyi i piersi. Od paru dni dostałam biegunki. Nie wiem czy to może być uczulenie na nabiał, czekoladę?? Może jestem bezglutenowa?? Karolina
hejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr 21 sty, 2009 19:14
Lokalizacja: suwalki

Post autor: hejka »

witam wszystkich.narazie ucze sie jak buszowac po waszym forum.mecze sie juz dosc dlugo jak na mnie 3-4 lata ,a ostatnio to doslownie sie mecze,moze tu sie dowiem co robie nia tak :(
Obrazek
Piotr (m¹ż Kasinki)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 09:23
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Piotr (m¹ż Kasinki) »

Witam wszystkich.

Nie jestem bezglutkiem (przynajmniej tak mi się zdaje) ale moja żona jest na diecie od roku i prawie 4 miesięcy. Wiem, że dla niej to forum wiele znaczy (a w szczególności ludzie, którzy je odwiedzają i którzy dbają o stronę merytoryczną i techniczną).

Dziękuję Wam wszystkim za Wasze rady, propozycje, wsparcie i spostrzeżenia. Wprawdzie nie bywam często na forach (ten post jest pierwszym jaki piszę w internecie) jednak to co przeczytałem na stronie i forum robi bardzo pozytywne wrażenie :) Czytając Wasze posty nie tylko można się bardzo wiele dowiedzieć ale czuje się wielką troskę o innych.

Cieszę się, że tak wiele robicie. Szczególnie pozdrawiam Zarząd, bo jak to się mówi 'jaki Pan taki kram' ;)

Piotr
Lalka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw 29 sty, 2009 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lalka »

Witam...
sama nie mam problemów z dietą...
interesuję się i to mnie tu sprowadziło...
mamusia2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt 30 sty, 2009 20:14
Lokalizacja: małopolska

Post autor: mamusia2 »

witam! jestem tu nowa.jestem mama synka u ktorego stwierdzono celiakie maly ma 5 lat.bardzo prosze owypowiedzi mam dzieci z celiakia jak sobie radza.glownie chodzi mi o jedzenie.synek zjadl pierwszy raz bezglutenowy chlec i zwymiotowal. mowi ze bardzo mu nie smakuje i ze nie bedzie go jadl.niewiem czy z czasem go polubi
Tysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 06 lut, 2009 17:29
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tysia »

Cześć! :)
Jestem Martyna od 2006 roku choruję na cukrzycę a od miesiąca mam celiakie. Chętnie kogoś poznam. Hej
NALA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 07 lut, 2009 08:47
Lokalizacja: warszawa

Post autor: NALA »

Witam !!
Mam na imię Beata, jestem bezglutenowcem. Jestem tu nowa i bardzo chciałabym wszystkich chociażby wirtualnie poznać.
Pozdrawiam .
Iza_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 lut, 2009 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Powitanie

Post autor: Iza_ »

Witam wszystkich serdecznie,

Jestem na diecie bezglutenowej od 6 m-ca życia, z przerwą w czasie studiów :) no może trochę dłuższą :), rok temu wróciłam do diety.
I dieta bardzo mi służy.

Cieszę się, że jest w sieci takie miejsce :)

Pozdrawiam wszystkie bezglutki.

Iza
margaretkaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 12 lut, 2009 16:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: margaretkaa »

Witam,

mam 24 lata i mieszkam w Poznaniu.

Na diecie jestem już od wielu lat i muszę przyznać, że z biegiem czasu bycie wytrwałym wcale nie staje się łatwiejsze :(

Chętnie poznam ludzi, którzy tak jak ja borykają się z codziennymi problemami życia na diecie.

Pozdrawiam :)
Sfenson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 05 lip, 2004 09:58
Lokalizacja: Z Czarnej Dziury

Post autor: Sfenson »

Witam Wszystkich,

Mam na imię Paweł. Tak się składa że też 24 wiosen już za mną z czego z 5 na diecie. W 100% popieram poprzedniczkę że z biegiem czasu nie jest łatwiej wytrzymać...szczególnie jeśli ktoś jest młody i studiuje...


Pozdrawiam...
Zyciebezpiwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009 15:19
Lokalizacja: Z beczki PIWA

Post autor: Zyciebezpiwa »

Siemak !!!


Jestem Paweł, kolejny duhring-man na Forum! Chory od zawsze od roku oświecony bo w końcu wiem na co... Świetnie że jest takie Forum bo w końcu mam wrażenie, że nie jetem sam...Dobrze jest wiedzieć że ktoś przechodził to samo co ja a niektórzy nawet gorzej...Pozdrawiam wszystkich gorąco i zachęcam do wytrwałości bo warto!!! Papa
Awatar użytkownika
ania2009
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 21 lut, 2009 18:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: ania2009 »

hej

Jestem Ania, znana niektórym z forum crohn.home.pl jako -Ania-.
Od czerwca mój mąż jest na diecie bezglutenowej, więc to forum jest mi szczególnie bliskie. Sama nie choruje na celiakie, choć dietę miałam przez 6 miesiecy, ze wzgledu na zły stan jelit. Borykam sie z choroba crohna.

pozdrawiam
ania
Awatar użytkownika
Lolypop
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: śr 25 lut, 2009 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lolypop »

Witam wszystkch użytkowników tego forum. Mam na imię Agnieszka i dokłądnie rok temu zdiagnozowano u mnie celiakię i nietolerancję laktozy. Muszę przyznać, że wiele wątków czytam już od dawna- można powiedzieć, że dotąd byłam biernym uczestnikiem :043: Przez ten czas bardzo mi pomogliście. Diagnoza spadła nagle i zostałam z tym problemem sama i zupełnie nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Nieraz byłam w szoku jak wiele niebezieczeństw czycha na celiaka w zwykłym sklepie spożywczym :) Ciągle się uczę i choć minął rok, wiąż popełniam błędy. Ostatnio zdarzyło mi się kupić glutenową herbatę :zdziw: Ale wem coraz więcej i to dzięki wam!!! Bardzo dziękuję, że jesteście :) I cieszę się, że teraz będę mogła sama uczestniczyć w dyskusjach forumowiczów i dzielić się swoimi własnymi doświadczeniami i dylematami :)
Gosiaczek89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr 18 lut, 2009 18:27
Lokalizacja: szczytno

Post autor: Gosiaczek89 »

Witam i pozdrawiam:))
ODPOWIEDZ