Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8137
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Czołem g:)
winogrono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 10 mar, 2016 11:39

Re: Przedstaw się :)

Post autor: winogrono »

Cześć :) Już jako dziecko byłam na diecie bezglutenowej, później mówiono, że mogę jeść normalnie, ae ostatnimi laty zaczełam mieć poważne problemy zdrowotne, a przy najmniej mega uciążliwe. Narazie stwierdzono nie tolerancję glutenu, a ostatnio byłam na badaniach, czy mam cekalię i zobaczymy co z tego wyjdzie.
deletter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 14 mar, 2016 16:11

Re: Przedstaw się :)

Post autor: deletter »

Witam, jestem Krzysiek. Chorobę wykryto u mnie po porodzie i jakoś przywykłem przez 22 lata do tego. Jest to moja rzeczywistość, która wydaje mi się, że nie umniejsza mi w niczym, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8137
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Cześć!
BioPiekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 19 mar, 2016 21:41

Re: Przedstaw się :)

Post autor: BioPiekarz »

Serdecznie witam. Jestem BioPiekarzem
Służby sanitarne wydały końcowe pozytywne opinie dla naszej małej Piekarni Cukierni bezglutenowej w okolicach Śląska.
Po otrzymaniu wyników badań laboratoryjnych pozwolę sobie przedstawić więcej szczegółów.
pozdrawiam
BS
kawo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 22 mar, 2016 12:47

Re: Przedstaw się :)

Post autor: kawo »

Cześć, jestem Kasia :)
Celiakii nie mam (w sumie nie zbadałam czy aby napewno), za to posiadam dwie sympatyczne choroby autoimmunologiczne, więc na diecie bez glutka jestem od dwóch tygodni. Początek ciężki, ale staram się w to wprawić. Wasze forum wertuję jak się da, dzięki za wszystkie posty które mi wiele uzmysławiają!
Awatar użytkownika
Płonka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 23 mar, 2016 11:57

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Płonka »

Cześć,
Jestem Maria :) Płonka to ksywka od nazwiska...
Chciałabym zmienić swoją dietę ponieważ reakcje mojego organizmu wskazują na pewne zaburzenia. Chciałam się dowiedzieć od was czegoś więcej więc dołączyłam :)
Do zobaczenia na forum...
aga2611
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 11:21

Re: Przedstaw się :)

Post autor: aga2611 »

Witam. Jestem tutaj od kilku minut:) Mmm na imię Agnieszka i jestem mamą 2 córek : Anastazji i Zuzanny. Mieszkam nieopodal Miłosławia. Moja młodsza córka , która jutro kończy 7 lat. od kilku lat ma problemy z brzuchem, badania krwi, usg, mocz i tak w kółko, w końcu wczoraj na "wieczorynce" lekarz stwierdził,że powinnam ukierunkować się w celu celiaki u dziecka i zrobić odpowiednie badania. Dziś zadzwoniłam do naszego pediatry i dowiedziałam się,że lekarz mógł mieć bardzo dużo racji bo pediatra też by w końcu tam szukał:( Dziecko ma brzuszek bardzo często wzdęty jak dzieci Afrykańskie:( Oboje kazali wyeliminować laktozę i gluten więc jestem tutaj z Wami i próbuję ogarnąć temat. Wizytę u specjalisty prywatnie mam 25 kwietnia ale do tego czasu chcę pomóc dziecku i spróbować diety i oby było lepiej. Fajnie,że jesteście bo tyle tu wiadomości,że wiem iż będzie mi łatwiej. Życzę wszystkim Wesołych Świąt .
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się :)

Post autor: magda_90 »

Cześć :)
Jestem Magda, mam 25 lat i kilka dni temu badanie histopatologiczne jelita wskazało że prawdopodobnie mam celiakię. Dietę zaczynam we wtorek zaraz po świętach ponieważ część potraw została już przygotowana "po staremu" a we wtorek rano będę jeszcze robić badanie w kierunku przeciwciał więc nie chciałabym żeby wynik został zafałszowany..
Bardzo się ciesze że istnieje takie forum ponieważ jak tylko usłyszałam diagnozę to się podłamałam totalnie a tak po przeczytaniu Waszych historii i rad podniosłam się trochę na duchu i przestawiłam na pozytywne myślenie :)
Wesołych Świąt!
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: pleomorfa »

Witajcie, witajcie :)
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
Agnieszka89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn 28 mar, 2016 15:15

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Agnieszka89 »

Witam serdecznie :-) Jestem tu nowa, błądze po różnych stronach internetowych poszukując odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ale mam jeszcze wiele obaw i wątpliwości. Mam nadzieję że znajdę wśród Was swoje miejsce. Pozdrawiam :-)
Pajeczynka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 03 kwie, 2016 18:16

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Pajeczynka »

Dzien dobry
Mam na imię Ania, celiakia zdiagnozowana na początku marca tego roku, mimo ze z choroba Duringa żyje od małego ;) jakoś nikt nie pokojarzyl faktów. Cieszę sie ze jest stowarzyszenie, forum, Wy wszyscy. Wiele sie dowiedziałam, chociaż to wszystko na razie mało i początki, pozdrawiam i do poczytania ;)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8137
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

czołem g:)
WiolkaKlaman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 07 kwie, 2016 08:12

Re: Przedstaw się :)

Post autor: WiolkaKlaman »

Witam wszystkich również serdecznie, nazywam się Wiolka, choruję już od ładnych paru lat.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8137
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

Hej :D
ODPOWIEDZ