Błędy w funkcjonowaniu forum.

Tutaj znajdują się informacje dotyczące wbudowanych funkcji forum: opisy i instrukcje obsługi.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pinhead
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 95
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 19:15
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Pinhead »

Ola* pisze:Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie, ale nie chcę zakładać osobnego wątku.
O co chodzi?
Napisałam takie zdanie (w drugim poście w tym wątku)
Taka gwałtowność c_e_ch_u_j_e raczej alergie. (oczywiście słowo c_e_ch_u_j_e normalnie, bez podkreśleń)

A otrzymałam:
Taka gwałtowność *jestem głupi* raczej alergie.

Czyżby filtrowanie brzydkich wyrazów? Jeśli tak, to chyba trochę przesadza :D :D :D
Dokładnie, na forum juz wczesniej byla cenzura, dodalem wiecej slow do slownika, jak widac, dziala az za dobrze, zobacze czy cos da sie zrobic...
Obrazek
Na diecie od 12.08.2002
Awatar użytkownika
Sad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob 23 paź, 2004 15:48
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Sad »

**
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2008 11:35 przez Sad, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Sad pisze:**
widzę, że oprócz forumowej, Sad ma jeszcze włączoną autocenzurę ;)
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

Od jakiegoś czasu nie "zapala" mi się na czerwono ikonka informująca o pojawieniu się nowych postów w pod-dziale "Członkowie Stowarzyszenia i Sympatycy" przy pod-forum "Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej " na stronie głównej naszego forum dyskusyjnego.
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Od jakiegoś czasu na forum nic nie było robione i nie były wprowadzane żadne zmiany (chyba, że o czymś nie wiem, Pinhead?), więc może to ustawienia po Twojej stronie?
Łatwiej gruby kijek pocieniować niźli cienki pogrubasić!
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Mój licznik wiadomości nagle przestał dziś kłamać :) To, co pod avatarem, pokrywa się z tym, co mam napisane w profilu. Ktoś coś zmieniał?
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

W miarę możliwości staram się eliminować wszelkie usterki :)
Łatwiej gruby kijek pocieniować niźli cienki pogrubasić!
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Znowu mam jakieś 500 postów mniej na liczniku...
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ups! u mnie też się zmniejsza ilość postów :(
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Wpisując w funkcję szukaj wyrażenie "lasagne" wyskakuje mi ponad 2400 odpowiedzi... Co mam zrobić? Czy to oznacza brak postów z tym wyrażeniem?
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

A to ciekawe, ja wpisałam i mam jeno 4 wyniki. Spróbuj jeszcze raz, może coś się że tak powiem rypło na chwilę.
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

idka_7 pisze:Wpisując w funkcję szukaj wyrażenie "lasagne" wyskakuje mi ponad 2400 odpowiedzi... Co mam zrobić? Czy to oznacza brak postów z tym wyrażeniem?
Myślę, że klikasz niewłaściwy przycisk Szukaj. Kliknęłaś na ten na samym dole, prawda? Kliknij ten pierwszy od góry, to zadziała.

(Jak się dobrze przyjrzysz, to zobaczysz, że w wyszukiwarce są tak naprawdę 2 osobne okna, i ten dolny przycisk Szukaj jest do wyszukiwania postów napisanych w danym przedziale czasowym - patrz punkt 3 w topics31/instrukcja-obslugi-funkcji-szukaj-vt1629.htm Jak się nie poda żadnego przedziału czasowego i kliknie ten dolny przycisk, to wyszukiwarka właśnie tak szaleje).
Ostatnio zmieniony czw 24 lip, 2008 20:43 przez kfiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

A propos błędów w funkcjonowania Forum - Kfiatek napisała 1 post, edytowała go 1 raz, a mnie wyświetliło się nieprzeczytanych 28... Kto da więcej? ;) :D
Jeśli są posty edytowane, to zawsze wyświetla się zawyżona ich ilość, ciekawe że niezależna od ilości edycji.... No, przynajmniej u mnie.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

kabran pisze:A propos błędów w funkcjonowania Forum - Kfiatek napisała 1 post, edytowała go 1 raz, a mnie wyświetliło się nieprzeczytanych 28... Kto da więcej? ;)
O rany! :053: Niezłe...
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

kfiatek pisze:
idka_7 pisze:Wpisując w funkcję szukaj wyrażenie "lasagne" wyskakuje mi ponad 2400 odpowiedzi... Co mam zrobić? Czy to oznacza brak postów z tym wyrażeniem?
Myślę, że klikasz niewłaściwy przycisk Szukaj. Kliknęłaś na ten na samym dole, prawda? Kliknij ten pierwszy od góry, to zadziała.

(Jak się dobrze przyjrzysz, to zobaczysz, że w wyszukiwarce są tak naprawdę 2 osobne okna, i ten dolny przycisk Szukaj jest do wyszukiwania postów napisanych w danym przedziale czasowym - patrz punkt 3 w topics31/instrukcja-obslugi-funkcji-szukaj-vt1629.htm Jak się nie poda żadnego przedziału czasowego i kliknie ten dolny przycisk, to wyszukiwarka właśnie tak szaleje).
Dzięki ;) Działa ;)
ODPOWIEDZ