Celiakia a ciąża 2

Czyli najważniejsze i najczęściej poruszane tematy.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Leeloo »

Gosia, już zębicha????? jak, kiedy?! :galy:

Neti, pietrucha i sałata samo zdrowie g:D smakowało? :diabelek:
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: GOSIASIT »

No lepiej z małą dzięki :-)

Na expo pojechałabym z chęcią,ale Wawa dla mnie za daleko,jak małe dzieci w domu... Żałuję że nie mogę tam być :-(

Zębicha,no cóż starsza miała 3,5 miesiąca i pierwszy ząb miała,pewnie będzie powtórka z rozrywki.

Idę maluchnej mleko na śpiocha dac to wtedy do ok 5-6 przesypia.
okazało się że w święta byliśmy cały dzień u rodziny i tam był chłopiec,jak się okazało po świętach miał wtedy OSPE!!! Czekamy na wysyp...
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Magda79 »

Gosia to współczucia jak was ospa dopadnie, najgorzej jak ta młodsza będzie miała, jak właściwie ona mana imię ?, bo chyba nie pisałaś :?: Teraz sztucznym mlekiem tylko karmisz ?
Mnie od miesiaca cieknie po cyckach :okulary2: , wczoraj jak się przychyliłam i ścisnęłam to normalnie strużka poleciała, codziennie zmieniam koszulę do spania :okulary2:
a w ogóle to wczoraj byłoby już po :039:
w nocy zaczęła się dziwna wydzielina, prawdopodobnie czop śluzowy, taki zabarwiony, ból całego podbrzusza, lekkie skurcze, pojechaliśmy do szpitala, młyn na izbie że hej :okulary2: , ale zaraz właściwie zrobili mi ktg, lekarz stwierdził duże rozwarcie i początek porodu i generalnie wysłałby mnie na porodówkę, ale zobaczył w karci e termin z usg na 4 maja i dooopa, za wcześńie, kazał wracać do domu i leżeć, do męża się nei dotykać ;) , miałam nadzieję jeszcze że się samo rozkręci ale ucichło, nocka spokojna, dziś połaziłam po mieście, zmieniłam pościel, mam jeszcze w planach prace ogródkowe, jutro znów na ktg :okulary2:
tyle że nic mnie nie boli, żadnych skurczów nie czuję to i jutrzejsze badanie będzie dobre :/ ,

Neti to ładny będziecie mieć prezent na rocznicę :) , która to ??
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Leeloo »

właśnie!!!! Gosia, jakie imię?????

Magda, nie dotykaj męża :batman: jak ktg?
Neti_77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz 02 lis, 2014 21:16

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Neti_77 »

Magda79 pisze: Neti to ładny będziecie mieć prezent na rocznicę :) , która to ??
12 lat pożycia :564:

Magdi, Twoje Małe - chce i nie chce na świat g:D chyba by mi nerwy puściły - jak czytam to mi ciśnienie rośnie - a Wy - na chłodno, podziwiam :) i bardzo-bardzo-bardzo trzymam kciuki, żeby WSZYSTKO ulożyło się jak należy...
jeśli nie możesz mówić co myślisz, to po co myśleć?
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Magda79 »

Neti u mnie w sierpniu 12 stuknie :)
Ola męża nie tykam ;) a raczej on mnie bo stwierdził że przy takim rozwarciu dziecka w głowę pukał nie będzie :okulary2: ;)
więc nadal 2 w 1
dzisiejsze ktg nie pokazało już zupełnie nic, płaskie jak deska, jeszcze trafiłam n a lekarza z przychodni, dałam kartę od prywatnego a on do mnie - my się chyba znamy bo buzia znajoma, pewnie pani do mnie przychodzi do przychodni, no to się przyznałam że ja tu i tu, nie robił w każdym razi eproblemu z tego ;)
nasiedziałam się dziś na tej izbie że hej, chyba ze 3 godziny razem, a to 2 do porodu, a to 3 na zdjęcie szwów, 16 latka do porodu przywieziona karetką :okulary2: ,
w każdym razie dzisiaj stwierdziłam że przestaję się stresować, wyjdzie kiedy będzie chciało, chciałam wcześniej żeby A mógł jechać w przyszły czwartek-piątek z firmy na wyjazd, ale widocznie mu to nie pisane, w każdym razie chyba bardziej mi zależało żeby go nie blokować niż jemu samemu.

To teraz siedzę i nic nie robię, szyję metryczkę, a nóż się uda zdążyć przed ;)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Leeloo »

no to czekamy g:D
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: GOSIASIT »

Tak karmię tylko mieszanka Bebilon pepti.
rzeczywiście nie pisałam jak ma na imię,a więc Alicja,a starsza to Oliwia.
Magda a twoje dziecię jak będzie miało na imię?
16 lat nieźle,szybko w dorosłość wchodzi,współczuję jej.
my też już 12 lat :-)
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Magda79 »

Alicja - jak moja mama :)
moje dziecię ma mieć Amelia - wybrało to starsze dziecię i nie ma opcji zmiany :okulary2: , chyba że się chłopak urodzi, wtedy będzie Amelek :P

mam kategoryczny zakaz rodzenia do soboty :P , tak mi mąż powiedział, jutro lecę ostatni raz do gina w przychodni, ciekawe co mi powie, w poniedziałek stawiam się niby na oddziale do tej prywatnej, jak na razie to nic się nie dzieje, leżę, siedzę, szyję i oglądam tv - ot taka sielanka gdyby nie parę dolegliwości, nawet stopy przestałam zauważać ;)
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Leeloo »

szyj szyj :D jak metryczka??

Alicja przepiękne imię. Oliwia tak samo. Amelka - miodzio. popieram wybory, macie gust dziołchy :okulary:
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: GOSIASIT »

hehe dzięki
dużo jest teraz imion na "A" zauważyłam
myślę, że Magda rodzi, bo się nie odzywa, zobaczycie zaraz napisze, że już ma bejbusia :053:
spadam spać, bo ostatnio słabo sypiam.. :zzz:
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Magda79 »

Gosia zakaz to zakaz :P
siedzę z nogą na nodze ( taa, można sobie pomarzyć ;) ) i albo szyję, albo oglądam tv albo jedno i drugie, mąż co godzinę dzwoni co u mnie :okulary2: ,
w ogóle to muszę chyba przepakować torbę do szpitala - tak dawno ją spakowałam że nie pamiętam co tam jest :)
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: GOSIASIT »

To jeszcze dwa dni i możesz nogi rozkładać :053:
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Magda79 »

planowo mam na poniedziałek stawić się do szpitala, zobaczymy tylko czy mnie nie odeślą :/
dziś prałam dywan, chodzę ile mogę i robię co mogę, może coś się samo ruszy ;)
Neti_77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz 02 lis, 2014 21:16

Re: Celiakia a ciąża 2

Post autor: Neti_77 »

Magda, kciuki permanentnie WŁĄCZONE!! Niechaj MOC będzie z Wami! czytałam, że 3h stymulacji sutków i poród w terminie - nic tylko włączać stoper i nacierać ;)
Mój Syneczek d o n o s z o n y od dziś :) koniec 38 tc. Alleluja! :gitara: ale niech jeszcze pomieszka w brzuchu :053: wg ktg maciczka wyciszona ale położna ze szkoły rodzenia mówi, że mam duży Bębenek, że nisko i że blisko :oops: oprócz tego że boję się o Małego to, gatki pełne strachu, czy: jak się zacznie - zdążymy dojechać do szpitala 40km, ale zdążymy prawda? - przecież u pierwiastek, nie ma tak: myk-myk :| i jeszcze mam 2 olbrzymie torby do szpitala jakbym do Egiptu leciała - chyba muszę podejść do pakowania raz jeszcze :okulary2: ale wszystko wydaje się potrzebne g:D przydałaby się jakaś perfekcyjna pani domu do pakowania i ogarniania: tu i teraz :036:
jeśli nie możesz mówić co myślisz, to po co myśleć?
ODPOWIEDZ