Jaką melodię macie ustawioną w komórce jako dzwonek? :D

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

U mnie dzwonek to Kult i "Celina", a sms T.Love "Nie, nie, nie". Na tapetę chciałabym ściągnąć coś z "Zagubionych" ale nie wiem skąd :-( .
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

gundi słuchałam i lubię.
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
Lucik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt 07 cze, 2005 09:57
Lokalizacja: Slowacja, Preąov

Post autor: Lucik »

Ja mam jedna melodie - Piano Man. Ale jek budzik mam nastawione baaaardzo sie smiejace dziecko, wic kazde rano wstaje z usmiechem, bo czy mozna sie do smiejacego dziecka chmurzyc??? :D
Krzyże w życiu pełnią podobną rolę jak krzyżyki w muzyce: podwyższają
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Lucik pisze:Ale jek budzik mam nastawione baaaardzo sie smiejace dziecko, wic kazde rano wstaje z usmiechem, bo czy mozna sie do smiejacego dziecka chmurzyc??? :D
O! To jest pomysł wart naśladownictwa. Może to by mnie jakoś pozytywniej nastawiło do rannego wstawania, bo tak w ogóle to uwielbiam spać, a wstawać rano najczęściej wręcz przeciwnie :D
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Dobry pomysł! Niedługo wracam do pracy i trzeba będzie się obudzić na czas!
Nogdy nie miałam wpradzie ztym problemów, ale przez ostatnie trzy miesiące cierpię na stały deficyt snu więc przyda się dobry, pozytywny budzik, bo przez pewien czas jak pracowałam od 5.30 i musiałam wstać ok. 4.30 żywiłam dużą niechęć (to bardzo łagodne określenie :wink: ) do wszelkich budzików...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lars
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: pt 21 kwie, 2006 14:39
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: Lars »

Moze jestem dziwny ale ja nie uzywam dzwonka w komorce. Denerwuje mnie jak codziennie, gdzie sie nie rusze slysze te wszystkie dzwonki. :-) Zawsze mam wlaczona wibre.
Natomiast radosny budzik to fajny pomysl, od razu sie milej czlowiek budzi. Ja mam ustawiony fragment piosenki reggae: "..wlasnie wstal nowy dzien, jeszcze raz do zdobycia caly swiat o tym wiem..." :-)
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

mój dzwonek to Akcent "Kylie" ale chce zmienić na Pakito "living on video" (ale musze zrzucić na komórke) sms mam standardowy ( w moim telefonie nie można zmienić dzwięków sms) a na budzik mam taką kukułke jak ze starych zegarów :)
Awatar użytkownika
silverka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: czw 13 kwie, 2006 22:52
Lokalizacja: Szaflary

Post autor: silverka »

Prodigy - Firestarter
Awatar użytkownika
gundi
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: czw 29 cze, 2006 09:28
Lokalizacja: nidom

Post autor: gundi »

A ja mam rzenie koni na dzwonki na smsy i na budzik po prostu musze mieć konie przy sobie :
liwia to ja
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

Ja mam nagrany głos mojej 3,5-letniej siostrzenicy, mówiącej:" ciociu, odbierz telefon" :D:D:D słodzio :):):)
ODPOWIEDZ