pożywienie, od którego jesteście uzależnieni

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Marko Ramius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt 29 sie, 2006 10:02
Lokalizacja: Kościan

Post autor: Marko Ramius »

Ja mam słabość do snickersów i biszkoptów, które pieką specjalnie dla mnie w miejscowej cukierni. Glutenex musi sie schować.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Marko Ramius pisze:Ja mam słabość do snickersów
Raaany, jak za mną ostatnio chodzą snikersy... Na razie trzymam się dzielnie, ale nie wiem co będzie dalej... :| Jakiś czas temu uzależniłam się od takich małych winogronek (bezpestkowe, zdaje się że nazywają się rodzynkowe). Ponieważ nie mogę jeść większości owoców, to te winogrona pochłaniałam kilogramami. Ale już się skończyły... :(
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Ach, te winogronka sa pyszne :D takie malukie i zielone, mmmm.
Ja mam zdecydowanie słabość do galaretek wszelkiego rodzaju (oczywiście gdy znam i akceptuję ich skład, jakże by inaczej)
Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

Marko Ramius pisze:które pieką specjalnie dla mnie w miejscowej cukierni
ty to masz szczęście Marko - aż pozazdrościć
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

Sheep pisze:Ja mam zdecydowanie słabość do galaretek wszelkiego rodzaju
też tak mam :D
paczka żelków przed mną (na wykończeniu :P )
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Snickersy to podstawa :wink:
Kiedyś pochłaniałem wszelkiego rodzaju żelki w megailościach (pamiętam że kosztowały 5000 :D ). Teraz mam kota na punkcie czekolad, mimo tego że z każdą następną zjedzona tabliczką mówię sobie że następnym razem zjem mniej. Ale jak już rozpakuję... domyślcie się sami :wink:

Oprócz tego jestem uzależniony od podjadania półproduktów przy przygotowywaniu różnego rodzaju potraw i ciast. Niestety ma to raczej zły wpływ - później nie chce mi się jeść gotowych dań :D
huilisti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: śr 06 cze, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: huilisti »

Ja generalnie jem teraz duuużo więcej. Problem polegał na tym, że na diecie jestem od niedawna. I nie wiedząc o alergii próbowałam wszystkiego, żeby zrzucić zbędne kg. A tu się okazało, ze to wstrętny gluten jest przyczyną moich cierpień i co? Schudłam już 5 kg i nadal trwa ten piękny proces :D:D:D Więc jestem ciągle głodna, ale muszę uważać na składy... A jeśli chodzi o ulubione- jestem mało wybredna (żółtko, oliwki)... :):):)
Awatar użytkownika
Paulina:)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob 30 cze, 2007 17:56
Lokalizacja: woj.mazowieckie

Post autor: Paulina:) »

ja to tak wógóle na diecie bezgl to przytyłam ;) a najbardziej to kocham czekolade,czekolade,aha i jeszcze czekoladę ps:i gołabki
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Paulina:) pisze:a najbardziej to kocham czekoladę, czekoladę, aha i jeszcze czekoladę ps: i gołąbki
Te gołąbki to też w czekoladzie? :D

Swoją drogą czekoladę też uwielbiam, zdaje się, że ma ona w sobie coś uzależniającego... :027:
Obrazek
Yola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007 12:30
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: Yola »

jestem "klonem" Damiana:) snickersy, czekolada i żelki w ilości hurtowej. Właściwie gdyby nie przyzwoitość jadłabym tylko te przysmaki. Mój "rekord" którym nie ma się co chwalić to 7 snickersów na raz. Dzie n jest dniem straconym bez słodkości, jakoś niedojedzona jestem :) może mi to przejdzie.
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

u mnie to czekolada i wszystko co z nia zwiazane (np budynie deser lody)
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Wszystko na co mam alergię (a jest tego dużo - wiele owoców (chyba tylko grejpfruty mi nie szkodzą)), cukier kryształ. W ogóle lepiej jest, kiedy niczego nie zacznę jeść, bo jak zacznę, a jednocześnie nie muszę gdzieś za chwilę wyjść, to nieodmiennie źle się to kończy :P.
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Ja to ogólnie wszystko co kwaśne i ostre, najbardziej lubię ogórki konserwowe (to rodzinne włącznie z psem :D ) - ale dziś z bólem serca przeczytałam, że podobno ocet jest nam zabroniony (?) ;( i co moje "kochane" śledzie w zalewie octowej z ketchupem odpadają? )
A ze słodyczy to lubię czekoladę, moje ulubione to były z Alpen Gold, tylko, że już też zabronione :< , hmmm pozostaje mi tylko samorobna, ale nie wiem czy mleko w proszku jest bezpieczne, więc najpierw będę musiała sprawdzić zanim zacznę ją robić. (A tak na marginesie, jak czytałam o tych Snickersach, to aż mi dreszcze przeszły, nie cierpię ich).
Obrazek
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Snickersy i wszystkie inne batony ktorymi zajadalem sie do woli...:( w ogole wczesniej to caly czas jadlem słodycze i za tym najbardziej tęsknie: :okulary2:
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: smerfetka »

snickersy mozemy :P mars juz nie pyknie ;)
ODPOWIEDZ