Jakie macie hobby??

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

bunkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015 21:04

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: bunkowa »

Koloruję barwnikami żelowymi Wiltona (nawet nie wiem czy mają gluten, muszę sprawdzić). To masa cukrowa. Korzystam z przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipes/30030981. Jak na razie bezglutenowo robiłam tylko biszkopt i marchewkowca :)
monisiak81
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 11:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: monisiak81 »

śliczne te Twoje torty, aczkolwiek ja też robię torty przeważnie wszystkie bezglutenowe ;), i czasem też z masą cukrową.
natomiast moim nowym hobby, jest czytanie a właściwie pochłanianie książek na temat różnych diet, poradniki na zdrowe i kolorowe posiłki dla dzieci, uczę się bilansować dietę na podstawie tych książek, więc jeśli ktoś zna i poleca jakieś fajne to poproszę :)
albi87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob 18 kwie, 2015 11:58

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: albi87 »

Pochodze z rodziny, w której wszyscy fascynują się sztuką. Malują obrazy, rysują itp. I ja również czasem coś zmaluję. jednak na razie nie chwalę się swoją twórczością, to mój sposób na wyrażanie siebie, taka forma terapii. Ale kto wie, może kiedyś się odważę pokazać moje prace szerszej publiczności. ;)
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: sandyy »

a moze nam pokazesz jakas probeczke :)?
jacekes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19 kwie, 2015 15:37

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: jacekes »

ja też artystycznie, ale w trochę innym kierunku. Robię rzeczy z masy solnej. Rodzice maja taki biznesik. ;) Pomagam im z przyjemnością. Aniołki, różne postaci, różne rzeczy. :)
mario05
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn 12 sty, 2015 13:29

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: mario05 »

Uwielbiam aktywną turystykę. Gdy tylko mogę wybieram się w góry, czy to na narty (w zimie), czy w trasy (lato/jesień). Najbardziej upodobałem sobie Bieszczady, mają swój urok i klimat.
Madzialenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr 29 kwie, 2015 22:38

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Madzialenka »

Bunkowa, ja też uwielbiam piec torty. Ostatnio synkowi piekłam na chrzest.
Śliczne te Twoje. Czym wykonujesz te wszystkie rysunki kolorowe?
Kamyk01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 08 maja, 2015 15:17

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Kamyk01 »

Ktoś bawi się w off-road?
Topi Nambur
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 24 sie, 2015 12:33

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Topi Nambur »

Ja ostatnio maluję, ale niestety nie ma się czym chwalić:P Poza tym czasem mnie najdzie szał gotowania ;) Mógłby mi ktoś powiedzieć o naturalnej profilaktyce? jakieś opinie o stronce http://www.gal.com.pl/ ?
Ostatnio zmieniony śr 21 cze, 2017 10:03 przez Topi Nambur, łącznie zmieniany 1 raz.
Vulpie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 14 wrz, 2015 15:11

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Vulpie »

Moje hobby... Dużo tego.
Pisanie książek,czytanie,słuchanie muzyki,śpiewanie,malowanie,tatuaże...i gotowanie.:)
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: pawelski »

a ja jestem fanem pilki noznej, w szczególnosci naszej krajowej szmacianki zwanej szumnie Ekstraklasą. Chyba w poprzednim wcieleniu bylem męczennikiem... :okulary:

Tak sobie mysle, ze w dniu kiedy na stadionach bedzie dostępna zywnosc bezglutenowa nastąpi koniec swiata :D
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
konwalia55
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn 23 maja, 2016 09:48

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: konwalia55 »

Uwielbiam fotografię - szczególnie pejzaże i architektura, oprócz tego uprawiam sport - biegam i pływam. W wolnych chwilach też maluję, ale to dopiero początek przygody :)
mama czworga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2016 14:09

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: mama czworga »

bunkowa pisze:Koloruję barwnikami żelowymi Wiltona (nawet nie wiem czy mają gluten, muszę sprawdzić). To masa cukrowa. Korzystam z przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipes/30030981. Jak na razie bezglutenowo robiłam tylko biszkopt i marchewkowca :)
Na moich barwnikach Wiltona jest napis ze są bezglutenowe , natomiast innych firm jakie mamy jeszcze w domu z czasow z przed diety bg maja gluten
Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: salsamichal »

Moje nowe hobby to działka :)
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Re: Jakie macie hobby??

Post autor: Joanna Struzik »

A mówią, że Polacy nie czytają książek? :)
ODPOWIEDZ