Wasz wykonywany lub wyuczony zawód

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

no to moja kolej :)
wyuczony pedagog + specjalizacja nauczyciel edukacji medialnej i informatyki. Wykonywany grfik komputerowy DTP. z zamiłowania kynologia a szcególnie darmowe ;) bo w sieci najczęściej porady odnosnie psiego zdrowia i żywienienia :D
p.s przez te kilka la "kariery zawodowej" takze pracowałam w różnych dziwnych miejscach :)
Kfiatek - podziwiam :)
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

no i ja napiszę. Wyuczony ekonometryk. A pracuje od miesiaca w firmie na stanowisku researcher ogolnie brzmi ale pracuje w swoim zawodzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

czas na mnie:
wyuczony zawod: inzynier elektroenergetyk, obecnie pracujacy poza granicami kraju (nie w zawodzie) tylko po to zeby cos odlozyc a potem wrocic do kraju i rozwijac zawod i zainteresowania.

Tesknie za Polska...
Awatar użytkownika
skrzypcowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 16:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: skrzypcowy »

pedagogika rewalidacyjna - instruktor terapii zajęciowej
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Ja też mam troszkę poplątaną tę część życia :wink: Skończyłem technikum budowlane jako technik budownictwa ogólnego, równocześnie kończąc szkołę muzyczną I stopnia :D Potem studiowałem na Politechnice Krakowskiej na Inżynierii Lądowej, ale nie dotrwałem do końca, choć niedużo brakło Obrazek. W czasie studiów pracowałem jako sprzedawca książek, robol budowalny, infografik komputerowy w drukarni (pozdrawiam, Patka :D ) oraz grałem w zespołach rockowych, alternatywnych i z Indianami z Południowej Ameryki :D Po jakimś czasie życie zdecydowało, że grafika komputerowa stała się główną dziedziną, z której się utrzymywałem i tak już pozostało. Pracowałem w kilku małych firmach poligraficznych w Krakowie, potem w jednej z większych agencji, a kiedy upadła (chyba nie przeze mnieObrazek) poprzez dwie mniejsze agencje dotarłem do obecnej. Boże, ale się rozpisałem Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

Rafal_tata pisze:oraz grałem w zespołach rockowych, alternatywnych i z Indianami z Południowej Ameryki
a na jakim instrumencie grasz? Ja mam pod własnym dachem faceta muzyka tyle że on cały czas się zajmuje tym zawodowo - tzn ma dwie pracę - tą muzyczną i tą "normalną"... tak więc co to ja chciałam powiedzieć - acha mam gitarzystę i pianistę w jednym a ty?
skrzypcowy pisze: instruktor terapii zajęciowej
to blisko mnie - a ja fizjo...
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

vixi pisze:a na jakim instrumencie grasz?
raczej na jakim grałem :) zdaje mi się, że to było wieki temu...
W szkole grałem na fortepianie i klarnecie, a ukończyłem I stopień na saksofonie. Ale jak to większość "muzykantów" umiałem też grać na gitarze, z tym, że bardziej na elektrycznej, mniej na klasycznej. W zespołach grałem na basie, a jak perkusista miał za dużo promili to czasami go zastępowałem. Najfajniej było z tymi Indianami, czasami zatrzymywaliśmy się na rynku w jakimś mieście i nawet nie wiedziałem gdzie jestem :D Pograliśmy trochę, zarobiliśmy na spanie i jedzenie i jechaliśmy dalej. Ehhhh, szybko czas ucieka... :wink:
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

nie mów że gra-łeś bo tego się nie zapomina - tak zupełnie osobiście powiem że uwielbiam ludzi którzy na czymś grają bo zawsze robią dobrą atmosferę no i są chyba bardziej wrażliwymi na piękno ludźmi - a juz całkiem osobiście powiem UWIELBIAM SAKSOFON jak słyszę te dźwięki to aż mnie ciarki przechodzą - kobiety chyba wogóle lubią saksofon, więc kiedy koncercik? może na jakimś zjeździe?
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

vixi pisze:nie mów że gra-łeś bo tego się nie zapomina
niestety, wiem co mówię :?
Na saksie już na pewno nic bym nie zagrał, bo nie miałem go w rękach od... 88 roku Obrazek
Na gitarze też ostatnio grałem w latach 90-tych :D
Poza tym jak coś robię, to tylko na wysokim poziomie :wink: , nie chciałbym nikogo narażać na wątpliwe odczucia estetyczne :wink:
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

wydaje mi się że to zbytnia kokieteria - odrobina ćwiczeń i nie będzie źle
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
Ela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 19:45
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Ela »

Ja skończyłam technikum eksploatacji pocztowo telekomunikacyjnej a póżniej studia licencjackie z administracji rządowej i samorządowej w WSZiB we Wrocławiu , obecnie jestem na 3 semestrze studiów magisterskich uzupełniających z Administaracji bezpieczeństwa i porządku publicznego z kryminalistyką w WSZiB w Poznaniu (zaocznie) właśnie w Lutym wracam na studia po rocznej dziekance
"Miłość: rzeczywistość w krainie fantazji"
Charles Maurice
Awatar użytkownika
wiolka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 12 paź, 2006 13:50
Lokalizacja: Łuków

Post autor: wiolka »

Ja kończyłam liceum krawieckie pracowałam w tym zawodzie 3 lata, pożniej skończyłam studia licencjackie o kierunku zarządzanie i marketing obecnie studiuje też zarządzanie i marketing na magisterskich studiach magisterskiech. a pracuje jako pracownik biurowy w firmie finanasowo-kredytowej.
Lila
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: czw 14 wrz, 2006 11:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lila »

Skończyłam wieki temu Studium Bibliotekarskie w Jarocinie i niech nikogo nie zwiedzie nazwa. Tak fantastycznej szkoły i takich świetnych ludzi nie spotkałam potem nigdy. Z tych czasów pozostały mi dwie obecne przyjaciółki (takie co to na mur beton) i umiejętności przydatne w pracy, kiedy trzeba odpowiadać na pytania nad wyraz zaskakujące. Pracuję w Bibliotece Pedagogicznej, w międzyczasie skończyłam studia o jakich zawsze marzyłam tj. historię i dwie podyplomówki z konieczności, jak to w oświacie. Parę lat temu zainteresowała mnie biblioterapia i bajkoterapia i piszę bajki terapeutyczne.
Mama trzynastoletniej Liwii, chorej na cukrzycę i celiakię.
Awatar użytkownika
silverka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: czw 13 kwie, 2006 22:52
Lokalizacja: Szaflary

Post autor: silverka »

Ja narazie się uczę i mam nadzieję, że zostanę w zawodzie. Będę pielęgniarką :)
Na diecie od 19.01.2006. Prowokacja od 1.02.2007.
Awatar użytkownika
skrzypcowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 16:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: skrzypcowy »

to blisko mnie - a ja fizjo...
no to możemy sobie podać ręce ;-)
ODPOWIEDZ