Fobia

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gabinia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn 09 lip, 2007 16:16
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Post autor: gabinia »

A ja panicznie boję się dużych psów.
Nigdy mnie żaden nie ugryzł ale ja się ich boję. Kiedy widzę na ulicy takiego biegnącego luzem, panicznie szukam schronienia (otwratej klatki schodowej, sklepu). Nogi robią mi się jak z waty i cała się trzęsę. Tak już mam...dziwnie.
Mama 11,5 - letniej Julki :)
Julka na diecie od 10 lat...
Hesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: czw 26 lis, 2009 16:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hesia »

Zdecydowanie pająki!!!! Kiedyś reagowałam na nie prawie tak jak Ron z Harrego Pottera :) Z wiekiem mi się ten wstręt zmniejszył, ale nadal nie są to moje ulubione zwierzątka....
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Oblewa mnie zimny pot, kiedy widzę okruchy; zwłaszcza w miejscu bądź w pobliżu miejsca, w którym sobie zamierzam robić jedzenie.
Ostatnio zmieniony czw 21 sty, 2010 18:32 przez titrant, łącznie zmieniany 2 razy.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Hesia, mam to samo , na widok pająka krzyczę POMOCY ;)
Obrazek
Hesia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: czw 26 lis, 2009 16:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hesia »

No, no! Teraz to już jest nic. Ale jak byłam w szkole podstawowej, to na wakacjach u babci na wsi tata musiał wszystkie pająki najpierw wyrzucić z pokoju, żebym mogła w nim usnąć w miarę spokojnie :) To samo z wychodkiem :) Kto by pomyślał, że będę to samo musiała robić dla swoich córek np. na działce.... Oczywiście jeśli nie ma pod ręką mojego męża :)
Monisiaczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2010 09:26
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Monisiaczka »

Pająki nie są takie złe gorzej ze szczurami okropność.Co do lęków to mam jeden przestrzeni.
ODPOWIEDZ