Kupię disulone

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

Sloncee123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 25 paź, 2023 19:32

Re: Kupię disulone

Post autor: Sloncee123 »

Hej mam na sprzedaż większa ilość disulone
Kontakt email Weronika.ognisko19@interia.pl
Malgos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 mar, 2022 21:54

Re: Kupię disulone

Post autor: Malgos »

W środę zapłaciłam Pani za Disulone. Do dziś nie wiem, czy Pani wysłała, czy to był żart?
Kibark
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 27 paź, 2023 22:48

Kupię disulone

Post autor: Kibark »

Witam, odkupię opakowanie Disulone. Pilne
kibark@o2.pl
Telemetr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 22 gru, 2019 09:06

Re: Kupię disulone

Post autor: Telemetr »

Teraz już nie ma Disulone, bo francuski producent w tym roku wstrzymał produkcję. Obecnie można stosować tylko Dapson. Jakaś polska firma stara się o możliwość produkowania Disulone u nas, ale kwestie formalne zapewne potrwają jeszcze do roku 2358...
Ale podzielę się z wami moim doświadczeniem i robi się tak.
Trzeba pójść do dermatologa, np. prywatnie, żeby wypisał receptę, najlepiej taką, którą można zrealizować w europejskich aptekach. Receptę na Dapson 2x100 szt. czyli na 200 dni lub jak ktoś nie bierze każdego dnia, to nawet te 2 op. starczą na rok.
Z tą receptą piszemy maila do niemieckiej apteki Engel-Aphoteke na adres zamowienia@engelapo.eu i tam można napisać normalnie w j.polskim.
Następnie dostaniemy informację zwrotną i będziemy mogli wysłać fizycznie receptę pocztą.
W moim przypadku zajęło to jakieś 2 tygodnie od otrzymania potwierdzenia realizacji zlecenia do dostarczenia leku. Koszt, to około 550 zł, czyli 500+. Na zachodzie osoby z celiakią dostają od państwa równowartość około 500-600 zł, a u nas **** **** i kamieni kupa.
Agnieszka1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 08 lis, 2023 17:00

Re: Kupię disulone

Post autor: Agnieszka1986 »

Weronika.ognisko19@interia.pl - to oszustka,nie wysyłajcie żadnych pieniędzy,na wysyłkę za pobraniem się nie zgodzi,na początku niby tak a potem będzie kręcić,jest już zgłoszona na policji
Agnieszka1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 08 lis, 2023 17:00

Re: Kupię disulone

Post autor: Agnieszka1986 »

Niestety nie otrzyma Pani Ani leku ani zwrotu pieniędzy,to oszustka
Malgos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 mar, 2022 21:54

Re: Kupię disulone

Post autor: Malgos »

Tak. Już się o tym przekonałam.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8122
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Kupię disulone

Post autor: Leeloo »

Wszystkie konta oszustki zostały dziś zdezaktywowane.
Nie będą na ten moment usuwane, gdyż są to dowody kluczowe przy dochodzeniu sprawiedliwości (zarówno dane mailowe jak i IP).
kacper.san
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 22 paź, 2023 21:01

Re: Kupię disulone

Post autor: kacper.san »

Tez padłem ofiarą tej oszustki. Może mój przypadek też dołoży jakąś cegiełkę? Nie wiem tylko, czy takie odkupowanie leku na receptę jest jest "legalne" z punktu prawa, ja to zrobiłem z desperacji, bo było ciężko w tym momencie, dlatego zastanawiam się, czy jest sens się odzywać z tym..
Malgos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 mar, 2022 21:54

Re: Kupię disulone

Post autor: Malgos »

Myślę, ze jest sens. Trzeba to zgłaszać odpowiednim organom.
Zablokowany