ankieta praca licencjacka

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
paulinka431
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 08 kwie, 2018 10:01

ankieta praca licencjacka

Post autor: paulinka431 »

Witam ,

nazywam się Paulina i jestem studentką dietetyki. W tym roku piszę pracę licencjacką '' Celiakia. Ocena stanu wiedzy konsumentów na temat diety bezglutenowej'' , która opiera się na ankiecie. Będę wdzięczna za każdy oddany głos a także przyczynicie się do mojego rozwoju naukowego :) Ankieta jest anonimowa. Proszę pomóżcie ! :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: ankieta praca licencjacka

Post autor: pleomorfa »

Ta ankieta ma masę błędów, które bez zmiany nie umożliwią wyciągnięcia żadnych wniosków i widać po niej brak znajomości podstawowych kwestii z tematu.
Najlepiej byłoby ankietę opracować po napisaniu przeglądu literatury, który uzbroi Cię w odpowiednią wiedzę. Aby ocenić wiedzę innych, dobrze by było samemu ją posiadać.

Błędy są w pytaniach nr 1 (nieścisłość), 2 (niesprecyzowane odpowiedzi), 4 (tak naprawdę 3 odpowiedzi są dobre...), 5 (2 lub 3 odpowiedzi w zależności od perspektywy), 8 (prawidłowa odpowiedź na to pytanie jest tak fascynująca, bo naukowcy jej nawet nie znają, bo jakby znali to by były programy profilaktyczne), 11, 12, 13 (dziwne pytanie :D ).
Proszę o podanie źródła prawidłowej odpowiedzi do pytania ne 25, bo jestem ciekawa :).

Niemniej jednak życzę powodzenia :).
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
ODPOWIEDZ