Suplementy diety

Na pytania dotyczące żywienia i diety bezglutenowej odpowiada Maja Łowińska, dietetyk

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
agusia1808
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 08:26
Lokalizacja: kraków prokocim

Suplementy diety

Post autor: agusia1808 »

Witam , mam pytanko jak to jest z suplementami diety typu linea good bye appetite i takimi różnymi czytałam skład linei i nie ma tam nic podejrzanego pytam bo coraz bardziej skłaniam się do kupna powyższego produktu gdyż niezmiernie przybrałam na wadze a mało jem i wogule wydaję mi się że jestem jakaś cała napuchnięta wróciłam do starej wagi sprzed diety 60 kilo :( a w zeszłym roku w ciągu trzech miesięcy schudłam 12 kilo skutkiem tego były biegunki gdy jeszcze nie wiedziałam o celiakii później gdy się dowiedziałam i przeszłam na dietę zaczęłam przybierać na wadzę ale myślałam że przy mojej diecie nie przybędzie mi z powrotem aż tyle staram się odżywiać racjonalnie i naprawdę nie jem dużo a jak zjem nawet jabłko to wydaję mi się jakbym kilo przytyła masakra ;/ z góry dziękuje za odpowiedź:) pozdrawiam wszystkich celiaków:)
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suplementy diety

Post autor: Magdalaena »

agusia1808 pisze:Witam , mam pytanko jak to jest z suplementami diety typu linea good bye appetite i takimi różnymi czytałam skład linei i nie ma tam nic podejrzanego
Skład wygląda ok, ale nie jestem pewna co do odchudzającego działania produktu :-(
Tu masz wątek z gazety, gdzie była dyskusja na podobny temat.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,49213,12 ... JAKIE_.htm

l jeszcze jedno - przytycie po przejściu na dietę bg jest typowe, bo organizm lepiej wchłania substancje odżywcze z podobnych posiłków.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
ODPOWIEDZ