Dieta bezresztkowa

Na pytania dotyczące żywienia i diety bezglutenowej odpowiada Maja Łowińska, dietetyk

Moderator: Moderatorzy

Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Pajacynka »

Trochę się martwię, bo minęły 3 h od wypicia pierwszej saszetki ( plus dwa litry wody i soku jabłkowego) i nic :zdziw:
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Leeloo »

Spokojnie, ruszy. Chyba że nie ma czego :)
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Pajacynka »

Już po, przeżyłam, ale nigdy więcej nie dam się tak wypatroszyć bez narkozy. Poród to w porównaniu bułka z masłem :029: Dzięki za wszystkie wskazówki i kciuki, pozdrawiam Was mocno :)
gronkowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: pn 06 mar, 2006 21:20
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: gronkowiec »

Mój mąż miał ze znieczuleniem, dla niego to była zabawa. Ale ja nie mogłam go odebrać, bo jestem za słaba (a ważę niczego sobie.... :P) i prosiliśmy kolegę, który wychodził z pracy. Dobrze, ze mamy taką możliwość i nieregulowane godziny pracy a kolega nie musiał brać przez to dnia wolnego...
Dobrze, że już po!
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Leeloo »

Pajacynka, szczerze podziwiam!!!! Jak wynik?
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Pajacynka »

Leeloo, niestety ostatnie 20 cm jelita nie zostało zbadane, bo mam jakieś poskręcane, a dodając do tego moją szczupłość (po akcji z oczyszczaniem 41 kg) i niesamowity ból, lekarz stwierdził, że nie będzie mnie męczył dłużej. Zwłaszcza, że reszta jest elegancka i nie ma absolutnie nic niepokojącego - sama widziałam na monitorze. Ufff. Mam nadzieję, że miał rację. Cały czas jeszcze bolą mnie te kiszki po badaniu :/
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Leeloo »

Hm...to bardzo wazne 20cm jelita, miejsce przejścia j.grubego w cienkie. No cóż..a nie pobrano wycinkow?! Makroskopowo moze byc idealnie, a pod mikroskopem stan zapalny, tak jak w celiakii...
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Dieta bezresztkowa

Post autor: Pajacynka »

Wiem, że bardzo ważne, ale naprawdę, myślałam, że zejdę tam z bólu :( Nie pobrano, lekarz nie widział takiej potrzeby...
ODPOWIEDZ