IV Międzynarodowy Dzień Celiakii 16 maja 2009

Organizowane przez Stowarzyszenie i inne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Chciałabym dodać do informacji o IV MDC, że mamy patronat Newsweeka i Rzeczpospolitej, a patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Sejmu RP Pan Bronisław Komorowski.
Obrazek
Awatar użytkownika
TataOli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn 01 gru, 2008 15:49
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: TataOli »

Małgorzata pisze:Przypominam, że w tym roku powinno być nas wszystkich razem sporo ponad 400 osób na MDC...
Więcej niż stoczniowców!
A na poważnie kto jedzie na MDC ze Śląska i ma prawojazdy? Zbieram grupę 2-3 osób żeby pojechać razem.
Jeżeli podacie nr telefonu na pw lub email to zadzwonię.
Nie każdy chłop z widłami to Neptun.
dentysta Gliwice
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Czy w tym roku dostaniemy identyfikatory do wpisania sobie nicka forumowego? :)
Podtrzymujmy tą tradycję, jest fajna :) Poza tym fajnie jest wiedzieć z kim się rozmawia :batman:
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Jestem za. W zeszłym roku jak nie byłam jeszcze członkiem, sama sobie wydrukowałam identyfikator,bo chciałam być rozpoznawalna. Co lepsze - miałam dzięki temu szanse korzystać z rożnych bonusów dla członków (ale nie korzystałam) ;-)
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Magdalaena pisze:Jestem za. W zeszłym roku jak nie byłam jeszcze członkiem, sama sobie wydrukowałam identyfikator,bo chciałam być rozpoznawalna. Co lepsze - miałam dzięki temu szanse korzystać z rożnych bonusów dla członków (ale nie korzystałam) ;-)
Zaraz, zaraz... Na MDC nie przyjeżdżają tylko członkowie Stowarzyszenia + na forum piszą i userzy, i członkowie = identyfikator z nickiem forumowym może sobie zawiesić każdy user z naszego forum, który pojawi się na MDC. Identyfikator oznacza tylko, że znamy się już wirtualnie :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma przy rejestracji identyfikator i wpisze sobie swój nick z forum jeśli ma takie życzenie.
:)
Obrazek
sisi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 02 lis, 2006 21:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sisi »

Kochani, czy poza obiadkami bezglutenowymi, których chęć zakupu trzeba było wcześniej zadeklarować będzie można zakupić jedzonko glutenowe?
Martusia 04.10.2005r - wciąż diagnozowana...
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Domyślam sie, że Małgosia jest dziś szczególnie mocno zabiegana, więc nie chcę Jej zawracać głowy- może ktoś inny zorientowany napisze, o której można dziś podjechać na Trojdena celem pomocy w przygotowaniach?
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Przygotowania trwają mniej więcej cały dzień, podejrzewam, że do wieczora, więc jeśli możesz, to zapraszamy :)
Ja niestety leżę z w łóżku z czymś na kształt zapalenia krtani, ale mam nadzieję, że do jutra się wygrzebię ;(

@sisi: nawet na zaproszeniach jest napisane, że będą producenci i będą zakupy <:>>
Obrazek
Awatar użytkownika
Lolypop
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: śr 25 lut, 2009 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lolypop »

Ale się cieszę i już nie mogę doczekać jutrzejszego dnia! Dostałam zaproszenie jakiś tydzień temu i od tego czasu żyję tylko tym dniem. Moja rodzina ma mnie już dosyć i wszyscy uciekają na mój widok, bo wciąż gadam o MDC :D Nigdy wcześniej nie brałam udziału w takiej uroczystości (tylko czytałam wasze wspomnienia z poprzednich lat z wypiekami na twarzy i wyobrarzałam sobie jak musiało być fajnie :)). Cieszę się absolutnie ze wszystkiego: że posłucham wykładów, że pierwszy raz poznam takich bezglutków jak ja, że będę mogła nakupić smakołyków na cały przyszły rok :D , że może uda mi się porozmawiać ze specjalistami (nigdy się nie konsultowałam z dietetykiem). I może uda mi się was poznać (choć w sumie jestem tu od niedawna i pewnie nikt nie będzie mną zainteresowany, ale przynajmniej was zobaczę :D ). Cieszę się jak dziecko- i chyba stąd mój słowotok- przepraszam :P
"Świat jest jedną wielką restauracją"
Woody Allen
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

sisi pisze:Kochani, czy poza obiadkami bezglutenowymi, których chęć zakupu trzeba było wcześniej zadeklarować będzie można zakupić jedzonko glutenowe?
Poprzednim razem wyszłam po prostu objedzona, bo było multum możliwości degustacji wszelkich chlebków, ciasteczek itp. Część można było kupić (po baaardzo korzystnych cenach, bo bez kosztów dystrybucji) a nawet dostać jakieś próbki jako gratisy.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

sisi pisze:Kochani, czy poza obiadkami bezglutenowymi, których chęć zakupu trzeba było wcześniej zadeklarować będzie można zakupić jedzonko glutenowe?
Jeśli chodzi o jedzonko glutenowe, to dla chętnych spożywać takowe :D radzę się zaopatrzyć. W ubiegłym roku nie było takiej sprzedaży i na mój stan wiedzy na tą godzinę nie będzie również jutro takiej możliwości.
A okolica w pobliskie sklepy uboga... Także jeśli już to należy kupić po drodze.
Ale skrytym glutenożercom mówimy nie :D (żartowałam)

Do zobaczenia jutro
Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

Jestem tak objedzona, że nie mogę zasnąć, niech mnie ktoś przeturla na drugi boczek :) Było super :)
Awatar użytkownika
TataOli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn 01 gru, 2008 15:49
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: TataOli »

Dotarłem już do domu. I ja też uważam, że było super.
Nie każdy chłop z widłami to Neptun.
dentysta Gliwice
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Zgadzam się , że było super. Bardzo dobrzy wykładowcy, mnóstwo ludzi ...
Profesor Karczewska była super, wykład z psychologii bardzo interesujący, a to co mówiła dr Gregorek to horror (chociaż ona sama była miła).

Aż brakowało czasu na zrobienie wszystkich zakupów
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
ODPOWIEDZ