„Dieta i ja wychodzimy z domu” – zapraszamy na webinar

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

„Dieta i ja wychodzimy z domu” – zapraszamy na webinar

Post autor: Leeloo »

Z okazji 17. Międzynarodowego Dnia Celiakii serdecznie zapraszamy na webinar w środę 18 maja 2022 r. w godzinach 18:00-20:00. Tym razem tematem spotkania jest dieta bezglutenowa poza domem. Swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem podzielą się ekspertki z Centrum Diety Bezglutenowej: Anna Marczewska (ponad 30 lat na diecie) i Paulina Sabak-Huzior (ponad 15 lat na diecie).

Podczas webinaru podpowiemy m.in.:
Na co zwracać uwagę w restauracjach, by nie zatruć się glutenem?
Czy mogę zaufać osobie, która przygotowuje mój posiłek?
Bezpieczne wyjazdy w Polsce – na co zwracać uwagę?
Czy można wysłać dziecko na diecie bezglutenowej na zwykły obóz?
Jak udać się na imprezę (urodziny, wesele itp.) i nie umrzeć z głodu?
Jak nie stracić zdrowia w szpitalu lub sanatorium?
Podróże zagraniczne czyli bezglutenowe raje i pustynie.
Pomocne strony, aplikacje, fora i grupy na FB.
Na webinar zapraszamy członków Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami (do 2021 roku włącznie). 29 kwietnia za pośrednictwem newslettera prześlemy link do rejestracji. Z myślą o nowych członkach informację prześlemy ponownie 11 maja. Rejestracja będzie otwarta do 17 maja 2022 r. do godziny 12:00.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200. Dlatego o udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Jednakże każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, dzień po webinarze otrzyma tymczasowy dostęp do nagrania. W przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

Serdecznie zapraszamy!
ODPOWIEDZ