Petycja do ściągnięcia

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Wiem, że to bardzo brzydko się chwalić, ale wczoraj jak naliczyłam na moich petycjach 1144 podpisy to zrobiłam wielkie :galy: i liczyłam wszystko jeszcze raz... myślałam, że źle policzyłam...
Tak się cieszę tą moją ilością... :D
Przysyłajcie petycje, przysyłajcie, ostatecznie przywoźcie ze sobą na MDC. I pamiętajcie, że każdy podpis jest dla nas ważny!
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

GosiuM - gratuluję <brawo> <brawo> <brawo> Zostaniesz Miss Podpisów II Międzynarodowego Dnia Celiakii :)
Tak trzymać!
Skoro już się chwalimy, to ja też, ja też! ;) w tej chwili mam zebranych 887 podpisów :)

Kochani forumowicze - proszę przesyłajcie petycje, nieważne czy zebraliście 20 podpisów czy 500. Jeszcze jest czas żeby się przejść po sąsiadach, znajomych, czy współpracownikach. Ziarno, do ziarnka... 100 podpisów, to nic innego jak pięć razy po 20 podpisów. Nie trzeba być rekordzistą, żeby włączyć się w akcje - a przecież robimy to po to, żeby pomoc sobie czy swojej rodzinie.
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Ola* pisze:nieważne czy zebraliście 20 podpisów czy 500. Jeszcze jest czas żeby się przejść po sąsiadach, znajomych, czy współpracownikach. Ziarno, do ziarnka... 100 podpisów, to nic innego jak pięć razy po 20
Dokładnie tak. Jeśli jest ktoś kto przyjedzie na MDC a jeszcze nie zbierał podpisów to proszę jeszcze jest czas! Wydrukujcie petycję i zbierajcie podpisy wśród tych, z którymi macie kontakt na co dzień.
Jeśli 5 osób uzbiera po 20 podpisów to już jest kolejna stówka. Zachęcam wszystkich gorąco!

[ Dodano: Sro 30 Maj, 2007 11:09 ]
Idę uzbierać jeszcze kilka podpisów :D może coś się uda... :)
Awatar użytkownika
lucka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: pt 27 sie, 2004 17:29
Lokalizacja: Andrychów

Post autor: lucka »

Napiszcie , ile podpisów udało się zebrać i czy przekazaliście petycje komu trzeba?
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Mimo totalnego zmęczenia :D podliczyłam podpisy.
Otóż do wczoraj udało nam się zebrać pod petycją do ministra zdrowia 4770 podpisów!
Dal jednych to może być mało, dla innych dużo... Ja osobiście uważam, iż jest to nasz kolejny sukces :)
Ustaliliśmy przed imprezą, że akcja zbierania podpisów jeszcze będzie trwać, gdyż brak jest sprzyjających okoliczności dla przekazania ich komu trzeba - strajki lekarzy, problemy zdrowotne ministra Religi (do którego przecież ta petycja...) itp i postanowiliśmy przekazać ją w bardziej sprzyjającym momencie. Chcemy za jakiś czas zorganizować spotkanie z ministrem (lub jego zastępcą) - będziemy informować.
Póki co - jeszcze można przesyłać petycje z podpisami na adres Stowarzyszenia - czekamy :)

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy podjęli ten trud - i tym, którym udało się zebrać 1000 i tym co zebrali 30 podpisów. Wszyscy wnieśliście swój osobisty wkład w Sprawę :)
Obrazek
Szyplak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt 07 gru, 2004 21:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szyplak »

Mam pytanko hmm w sumie moze dosc glupie ale czy adres Stowarzyszenia, czyli skr. poczt 22 02-796 Wa-wa jest dobry i aktualnby? Pytam dlatego bo "kochana" Poczta-Polska zwrocila mi list z podpisami z adnotacja "adresat nie posiada skr. poczt w UP-78" bo jesli adres jest dobry to zaraz lece na poczte robic im awature :561:
11 lat na diecie ;)
Doruś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 18:06
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Doruś »

ja miałam ten sam problem z listem. I napisalam doGosi i wyslal mi swoj prywatny adres. wiec napisz do niej napewno tez ci go poda przeciez kazdy liest z podpisami sie liczy :)
Carpe Diem
Szyplak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt 07 gru, 2004 21:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szyplak »

no tak ale glupio by bylo jesli mialby kazdy list idacy na adres stowarzyszenia wracac do nadawcy
11 lat na diecie ;)
Doruś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 18:06
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Doruś »

tez tak uwazam, ale nic my na to nie poradzimy. na miejscu musza to sobie wyjasnic.
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

kolejna uwaga, że adres nie działa, więc nie jest to chyba jednak przypadek :(
Ostatnio zmieniony pt 08 cze, 2007 11:46 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
Szyplak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt 07 gru, 2004 21:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szyplak »

Mozliwe ze wiem dlaczego nie dochodza, bo kod pocztowy 02-796 nalezy do "Urzad Pocztowy Warszawa 138" a list ktory wyslalem dostarczyli do "Urzed Pocztowy Warszawa 78"(kod pocztowy 02-792). Tylko teraz pytanie czy ta skrytka pocztowa rzeczywiscie miesci sie w urzedzie pocztowym Warszawa 138?
11 lat na diecie ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Sprawa z pocztą wygląda tak: z niewiadomych przyczyn część listów jakiś inteligentny inaczej pracownik tego bezdusznego monopolu przerzucał do urzędu pocztowego nr 78, podczas gdy nasza skrzynka jest w UP nr 138!!! Brak mi słów żeby to komentować...

Niniejszym ogłaszam, że dla wszelkiej pewności dopisujmy do adresu nr poczty, czyli :

Polskie Stowarzyszenie....
skrytka pocztowa 22
02-796 Warszawa 138


Mam nadzieję, że teraz już nie będzie problemów.
Petycje oczywiście można przesyłać nadal, jak najbardziej.
Obrazek
Awatar użytkownika
ajolek86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn 13 lut, 2012 18:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: ajolek86 »

Czy ta petycja przyniosła jakiś efekt ?? Odbyło się to 5lat temy, od tego czasu pewnie do forum dopisało się sporo nowych członków więc może warto powtórzyć próby...!!!
ODPOWIEDZ