Deklaracja członkowska

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Niestety nie wysyłamy pisemnych potwierdzeń przynależności do Stowarzyszenia, byłby to za duży koszt. Powinna przyjść informacja mailowa - może przyszło na PW na forum? W każdym razie o przynależności świadczy kolor nicku to na forum - jest granatowy i znajduje się w grupy "Stowarzyszeni".
Zatem serdecznie witamy w Stowarzyszeniu! I jednocześnie przepraszam za niedostateczną informację.
Obrazek
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

Wertherst, wszystkie osoby, które się zapisują dostają oprócz maila potwierdzajacego także poradnik i nasze czasopismo (o ile wcześniej już nie dostały). Jeśli nie dostałaś, to wyślij proszę jeszcze raz deklarację. Może być na a.marczewska@celiakia.pl, to od razu sprawdzę :)
Obrazek
julia.m
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: czw 19 cze, 2008 14:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: julia.m »

a czy osoby ktore zapisaly sie wczesniej tez maja szanse na dostanie poradnika?zapisalam sie we wrzesniu
julia.m
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: czw 19 cze, 2008 14:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: julia.m »

nie, przepraszam w lipcu:)
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

julia.m - jak zerkniesz na naszą stronę główną www.celiakia.pl, po lewej podstrona publikacje pojawi ci się infomacja o poradniku z jego zdjęciem. Jest on wysyłany wszystkim, którzy do nas napiszą. Standardowo wysyłamy go tym, którzy się zapisują do Stowarzyszenia, bo zakładamy że są nowi i o diecie niewiele wiedzą.
Jeśli zapisałaś się w lipcu to może trafiłaś, że akurat nakład nam się skończył i czekaliśmy na dodruk.

Ale uwaga - to są kolejne wydania tego samego poradnika od trzech lat.... większość osób, jeśli były na jakiś naszych spotkaniach to już go ma :)
Obrazek
Werthers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 maja, 2010 21:55
Lokalizacja: Bielawa

Post autor: Werthers »

Tak, rzeczywiście dostałam maila (widocznie odebrał go mąż). Dziękuję za odpowiedź :).
Poradnik dostałam od Pani w sklepie w którym się zaopatrujemy, po czasopismo chętnie się zgłoszę do Ciebie, Nula :)
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

Werthers, jesteś w bazie członków, powinnaś dostać czasopismo. może gdzieś zginęło po drodze. Wysyłam ponownie :)
Obrazek
Werthers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 maja, 2010 21:55
Lokalizacja: Bielawa

Post autor: Werthers »

Dzięki, Nula :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Spieszę wyjaśnić :) - każda osoba, która się zapisuje do Stowarzyszenia otrzymuje mailem potwierdzenie przyjęcia. Poza tym pocztą tradycyjną wysyłamy jej też bezpłatną przesyłkę - naszą książeczkę i gazetę "Bez glutenu", wkrótce także będą inne dodatkowe materiały.

Zapraszamy serdecznie wszystkich - mamy już w Stowarzyszeniu 523 osoby dokładnie z całej Polski :)

Mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej, a nasz głos coraz silniejszy. Choć jest sezon wakacyjny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny działa (a liczba potrzebujących pomocy i informacji wcale nie maleje), prowadzone są przeróżne projekty, przygotowywane nowe. Mamy nadzieję, że będzie coraz prężniej i coraz skuteczniej, także dzięki Wam..
Obrazek
przemus013
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 20:10
Lokalizacja: Radziejów

Post autor: przemus013 »

Czy jak sie nalezy do stowazyszenia to sa jakies spotkania itp????
przemus013
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 20:10
Lokalizacja: Radziejów

Post autor: przemus013 »

i gdzie jest najbliższe mnie .Jestem z Radziejowa kuj-pom
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Członkowie stowarzyszenia spotykają się na Walnym zgromadzeniu Stowarzyszenia.
Oprócz tego są spotkania organizowane przez członków stowarzyszenia, na które mogą również przyjść osoby nie będące w stowarzyszeniu. Ale zachęcamy do wspierania naszej działalności i zapisania się :)
Najbliżej Radziejowa byłyby pewnie spotkania w Warszawie lub Poznaniu.
Ostatnio zmieniony pn 25 paź, 2010 22:12 przez Nastka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

W końcu się zdecydowałam - po wielu latach uczestnictwa w forum (częściej biernego niż aktywnego) zapisuję się :), pomagacie, działacie prężnie i chwała Wam za to. Deklarację jutro zeskanuję i wyślę. Pieniądze już wpłaciłam. Cieszę się, że mogę do Was dołączyć! Lepeij późno niż wcale ;)
Asia
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Serdecznie witamy.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
Jeli
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 13:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeli »

zapis wysłany , przelew też;) ankieta się pisze:) czy można ankietę wysłać @?
ODPOWIEDZ