"Kuchnia domowa.Dieta bezglutenowa"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
aniadyrek
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt 07 gru, 2010 15:56
Lokalizacja: Chełmiec/ NS

"Kuchnia domowa.Dieta bezglutenowa"

Post autor: aniadyrek »

właśnie zakupiła,m tą nową książkę bezglutenową w empiku :)
troszeczkę jestem rozczarowana, że książka kosztowała 32 zł a nie ma w niej kolorowych ilustracji potraw - taki laik jak ja potrzebuje wizualizacji - no ale cóż postanowiłam, że co przygotuje i mi wyjdzie to sfotografuje i sobię dokleję ;)
a może ktoś z was już ma tą książkę i wypróbował już jakiś przepis ??
Rodzina bezglutków ja brat i wujek :) zapraszamy do Chełmca :)
Obrazek
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja mam ale też kupiłam dopiero dzisiaj :) Na razie czeka na nabranie mocy :)) Na pewno coś z niej będę robić ale na razie w święta opieram się na sprawdzonych recepturach :)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
mJULKA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 12:30
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: mJULKA »

A ja się pochwalę że dostałam tę książkę w ramach nagrody za wyróżnienie w zimowym konkursie na www.kuchnia bezglutenowa.pl.
Przepisy wydają się do zrealizowania więc na pewno będę z niej korzystać.Z tego co zdążyłam poczytać dużo przepisów jest z mąką z ciecierzycy a ja nie mam takiej w domu.Kupię to będę testować.
Poza tym książka ok.oprócz przepisów wiele cennych informacji.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

A mnie ona w wielu miejscach wręcz rozbawiła. Nie od dzisiaj wiem jaka jest kuchnia angielska no i czytając przepis gdzie mam dodać chipsy do zapiekanki po prostu mnie rozbraja. No ale ja nigdy nie traktuję przepisu dosłownie więc takie dodatki u mnie wylatują na dzień dobry a mąka - zawsze można zastąpić inną jak się akurat nie ma z ciecierzycy. Grunt nie bać się w kuchni eksperymentów :) Udanego gotowania
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ