"Pokonaj alergię" Bożena Kropka

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

"Pokonaj alergię" Bożena Kropka

Post autor: basiag »

Czy ktoś może coś więcej o tej książce napisać?
Dzisiaj miałam wizytę u laryngologa i tak oto dowiedziałam się o tej pani i o jej ksiązkach i warsztatach. Jednak czlowiek uczy sie cale zycie, pani laryngolog zasugerowala mi odstawienie mleka, gdyz ono nie bardzo idzie w parze z celiakiaa i ogolnie ze bardzo zasluzowuje organizm a i moje problemy zatokowe by to tlumaczylo, wiec mam kuracje na miesiac zobaczymy czy to sie sprawdzi, jak tak to chyba pekne ze szczescia ale to nie temat na choroby. Jak ktos cos o ksiazce to czekam na odpowiedzi, z gory Dziękuję, pozdrawiam
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: "Pokonaj alergię" Bożena Kropka

Post autor: Leeloo »

pani laryngolog bardzo dobrze mówi. mleko krowie silnie zaśluzowuje, a to nie jedyne zło, które nam czyni.

Książkę polecam.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: "Pokonaj alergię" Bożena Kropka

Post autor: Anula80 »

Nigdzie tej książki nie mogę znaleźć :(
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: "Pokonaj alergię" Bożena Kropka

Post autor: Leeloo »

niestety ja też nie. trzeba polować na allegro, czasem ludzie wyprzedają swoje zbiory.
Gabmar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 29 sie, 2015 21:54

Re: "Pokonaj alergię" Bożena Kropka

Post autor: Gabmar »

Jestem pacjentką Pani Bożeny Kropki.
Książkę można kupić w jej sklepie internetowym www.wydawnictworodzina.pl
Mogę powiedzieć, że książka jest naprawdę warta swojej ceny, ma ponad 460 str zresztą sami możecie zobaczyć co zawiera oglądając małą prezentację na powyższej stronie :)
Co do mleka faktycznie bardzo potrafi zaśluzować organizm ale nie tylko mleko, sama chorowałam na zatoki bardzo poważnie kilka razy w roku - kończyłam na antybiotykach raz za razem - teraz jestem na zaleceniach część z nich zawarta jest w książce reszta niestety musiała być ustawiona na indywidualne wizycie nie wiem kiedy ostatni raz chorowałam no ale to nie jest wątek o chorobach :)
Mogę tylko powiedzieć, że książka jest bardzo obszerna zawiera naprawdę bardzo dużo informacji, jeżeli ktoś sobie nie poradzi z samą książką warto zapisać się na warsztaty, na których Pani Bożena prowadzi bardzo ciekawe wykłady nie tylko wyjaśniając pewne kwestie z książki - jeżeli są niezrozumiałe oczywiście zawsze można dodatkowo dopytać- ale również pokazuje podstawowe zasady jakimi musimy się kierować w kuchni jeżeli chcemy sobie pomóc.
Sama czytałam książkę kilka razy, byłam na warsztatach i wiem że warto!!!!!
ODPOWIEDZ