Jak mam przytyć?

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

Dagmara85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 17:04

Post autor: Dagmara85 »

tomaszswiatek pisze:
Dagmara85 pisze:
Nigdy nie jadlam takiego mięsa. Nawet nie wiem czy dostane go u siebie A dobre jest jezeli chodzi o przytycie?
Mięso królicze jest trudno dostępne, ale za to ma dużo walorów odżywczych, jest smaczne.
Najlepiej zdobywać je z zaufanych źródeł - jakieś gospodarstwa ekologiczne. Ryzykowne było by kupować gdzieś na bazarze. W sklepach, tylko w tych, które mają konkretną renomę (czyli tam, gdzie nie preparują). A mięso pozwala utrzymać masę ciała.

Na start przydałaby się jednak jakaś odżywka, przez kilkanaście dni. Po stosowaniu można przytyć i to już paru dniach
Nie wiem jak Tobie to będzie podchodzić, ale mnie to służyło i chwalę sobie do dziś.

Dzisiaj zaczelam dodawac do potraw Protifar i jak cos zauwaze to napisze :)
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Dagmara85 a mączne rzeczy jadasz? makarony, kluski ziemniaczane, kopytka, ciasta własnej roboty?
Próbowałaś nutridrinki?
Dagmara85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 17:04

Post autor: Dagmara85 »

GosiaM pisze:Dagmara85 a mączne rzeczy jadasz? makarony, kluski ziemniaczane, kopytka, ciasta własnej roboty?
Próbowałaś nutridrinki?
Tak jem oczywiscie bezglutenowe ale nie wlasnej roboty, bo nie potrafie i nie mam czasu na to niestety. A nutridrinki piłam, ale zle sie po nich czułam. Czułam jakbym miala cos na żołądku. Robie drinki z Protifar i czuje sie dobrze. Zaczelam chodzic na siłownie i widze mała poprawe w wyglądzie. Oby tak dalej :)
ODPOWIEDZ