Lekarze polecani

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

urszulku
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: pn 05 lis, 2012 15:55
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: urszulku »

Dzięki serdeczne :) ale Krosno to trochę za daleko dla mnie
urszulku
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: pn 05 lis, 2012 15:55
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: urszulku »

Ponawiam prośbę,
dalej szukam lekarza z Rzeszowa, bądź okolic, który zna się na diagnozowaniu celiakii.
pozd.
anikam
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 255
Rejestracja: pn 14 maja, 2012 11:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: anikam »

Urszulku, sorki za moją bezczelność ale wejdz na ten link:
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl
ja chyba nie rozumiem, ja do lek. jadę zaledwie 150 km i naprawdę uwarzam że do dobrego lek. warto nawet 300 km jechać, a nie widzieć problemu w zlednie ok 60 km
Obrazek
urszulku
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: pn 05 lis, 2012 15:55
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: urszulku »

Nie bardzo rozumiem....
Nie wiesz ile kilometrów mam do Krosna, nie wiesz gdzie mieszkam, nigdzie nie napisałam, że jestem z Rzeszowa, więc nie wiem skąd Twoje wyliczenia.
Myślałam, że tutaj sobie pomagamy a nie udzielamy " złotych rad".
Pozdrawiam
anikam
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 255
Rejestracja: pn 14 maja, 2012 11:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: anikam »

Ulu owszem pomagami ale również staramy się nie zrobić swoim pisaniem komuś przykrości - Tobie się to udało - gratuluje
nie napisałm tego w złej wierze, naprawdę uważam, że do dobrego lekarza warto trochę drogi i czasu poświęcić
to nie moje wyliczenia a google maps :)
ja naprwdę jeżdże do lek. 150 km w jedną stronę - zdarza sie ze tą trasę muszę pokonać nawet 2 razy w tygodniu, i cieszę sie że miałąm szczęście że tam trafiłam
napisz mi w jakich okolicach mieszkasz,daleko masz do Lublina? jak wpiszesz w google szpital uniwersytecki Lublin to możesz poszukać kliniki gastoentologogii i tam zadzwonić do rejestracji napweno tam mają lek. którzy zajmują sie celiaką, i osoba w rejestracji skieruje Cię do właściwej osoby
także zamiast się obrażać i robić mi przykrość pomyśl,
Obrazek
urszulku
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: pn 05 lis, 2012 15:55
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: urszulku »

anikam pisze:Ulu owszem pomagami ale również staramy się nie zrobić swoim pisaniem komuś przykrości - Tobie się to udało - gratuluje


Dokładnie o to samo mi chodzi.
Pozdrawiam

Poprawiłam cytowanie.
Ostatnio zmieniony czw 06 gru, 2012 20:25 przez urszulku, łącznie zmieniany 3 razy.
anikam
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 255
Rejestracja: pn 14 maja, 2012 11:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: anikam »

pisze poważnie wejdz na stronę swojego nfz-tu i poszuakj poragni gastoetorologicznej, podzwoń i popytaj jak pani w rejestracji bedzie zdziwiona to sie wysofasz- znaczy że nie wie o co chdzi i się raczej z tym nie spotkała
napisz co wymyśliłam
Obrazek
Gagata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr 24 paź, 2012 23:44
Lokalizacja: katowice

Post autor: Gagata »

Ja dzisiaj zarejestrowałam się do Pani Prof. K.Karczewskiej w Zabrzu, termin mam w maju 2013r, ale wytrwale będę czekać, super specjalista d/s celiakii polecił mi mój gastrolog z CSK - Katowice-Ligota.
basik_11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 13 lis, 2012 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: basik_11 »

witam,
chciałam zapytac, czy ktoś z Was poleca jakiegoś lekarza gastrologa, gastroenterologa w Warszawie, ponieważ mam abonament w Lux Medzie mógłby to być lekarz pracujacy w placówkach LM. Na diecie jestem od 3 lat, ale stała opieka jest przydatna, a ja ostatnio zmieniłam miejsce zamieszkania.
Poza tym poszukuję również ginekologa, ginekologa-położnika który poprowadziłby ciążę u osoby z celiaką.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc;)
pozdrawiam
B.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Ja byłam na wizycie w Zabrzy u dr n. med Porębskiej też bardzo fajna babka w temacie celiakii jak najbardziej
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

basik_11 pisze:chciałam zapytac, czy ktoś z Was poleca jakiegoś lekarza gastrologa, gastroenterologa w Warszawie,
Ja polecam - Tomasza Wociala (Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii), aczkolwiek ja trafiłam do niego wiele lat po diagnozie i moją celiakią się w zasadzie nie zajmowaliśmy.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
GIKate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 07 kwie, 2011 20:59
Lokalizacja: Szczecin/Łódź

Post autor: GIKate »

Witajcie,
dołączam się do pytania zadanego już dosyć dawno - czy ktoś ma namiary na dobrego gastrologa zajmującego się celiakią u dorosłych w Szczecinie?

Dopóki mogłam leczyłam się u prof. Bulsy i byłam bardzo zadowolona, korzystając z jej pomocy kilkanaście lat. Niestety z racji wieku musiałam rozejrzeć się za kimś innym - pani dr w poradni przy Unii Lubelskiej skutecznie zraziła mnie do lekarzy tej specjalizacji na 3 lata, następnie dostałam namiary na panią dr w poradni przy szpitalu na Arkońskiej, która początkowo wydawała się w porządku, jednak ostatnio zraziła mnie swoim podejściem.

Chodzi mi o lekarza, który po ludzku podejdzie do dolegliwości, nie tylko związanych stricte z celiakią, ale chorobami towarzyszącymi, które dotyczą układu pokarmowego.
Słyszałam o kilku bardzo dobrych gastrologach w Szczecinie, jednak żaden z nich nie zajmuje się celiakią, a czułabym się pewnie mając namiary na kogoś, do kogo można się zwrócić w awaryjnych sytuacjach.

Pozdrawiam,
Kasia
basik_11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 13 lis, 2012 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: basik_11 »

Pani Magdaleno, bardzo dziekuje za informacje.
Wybrałam sie w końcu do Tadeusza Tacikowskiego na Szernera. Teraz czekam na kolejna wizyte.
pozdrawiam
B.
Magdalena92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 mar, 2013 19:17
Lokalizacja: Ozorków

Prosze o pomoc.

Post autor: Magdalena92 »

Poszukuję dobrego gastrologa z łodzi lub okolic. Poszukuję również alergologa który pomoże ogarnąć nietolerancję pokarmową. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

prof. dr hab. n. med. Krystyna Wąsowska-Królikowska
Kiedyś przyjmowała w prywatnym gabinecie na Snycerskiej w Łodzi.
Naprawdę dobry specjalista
Na diecie od 15.03.2011
ODPOWIEDZ