Smoniu, jesteśmy z Tobą

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

Witam wszystkich na dzień dzisiejszy czuję się dobrze wyniki będą dopiero w przyszłym tygodniu więc dalej czekam :/
odezwę się jak już będę coś woedzieć.
Troche zjadają mnie nerwy i łapię doła ale cóż...
pozdrawiam

[ Dodano: Pon 18 Sie, 2008 22:02 ]
Smonia... pisze:Witam wszystkich na dzień dzisiejszy czuję się dobrze wyniki będą dopiero w przyszłym tygodniu więc dalej czekam :/
odezwę się jak już będę coś woedzieć.
Troche zjadają mnie nerwy i łapię doła ale cóż...
pozdrawiam


Dziś jest 18 sierpień nadal nie znam wyników choć tak naprawde się cięzko nad tym zastanawiam czy faktycznie ich jeszcze nie ma czy poprostu nie chcą mi powiedzieć :?: :?: :?:
jutro mam dzwonić do swojego lekarza no i zobaczymy

Co do zdrowia to jest średnio na jeża bo zbiera mi się zbędna woda w organiźmie :cry: :cry: :cry: :zly: :zly: :zly: jak staję na wagę to widzę 90 kilo :smutasek: :smutasek: :smutasek: z czego 50 kilo to moja prawdziwa waga a 40 to woda :smutasek: czuję się jak balon który niedługo pęknie poprostu masakra :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :szok: :szok: :galy: :zdziw:
ale dzięki górom czuję się jak u siebie. Tu mogę umrzeć choć jeszcze nie teraz... <prosze>
Jestem za Nowym Sączem u cioci na wiosce ale jest poprostu bosko cisza spokój ja moja Nukunia i moje góry :okulary2: <jupi> Tylko Grzesia brak jak narazie ;( ale będzie i on <jupi> <lala> :heart: <cmok>
Tam wypoczywam przed następną dawką chemi :/ jedynie żałujęże nie mogę się powspinać po tych moich ukochanych górach :039: :zly: ;(
Pozdrawiam wszystkich za jakiś czas znowu się odezwę pa

[ Dodano: Nie 24 Sie, 2008 20:23 ]
Witam Wszystkich :(
Niestety mam przykrom wiadomość Wasza koleżanka Monika jest w szpitalu na intensywnej terapii w bardzo Ciężkim stanie
Prosze w jej i swoim Imieniu o modlitwę.
Pozdrawiam Moniki Grześ
SMONIA... :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Wierzę, że Monika jeszcze sama podziękuje za wsparcie w trudnych chwilach.
Obrazek
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

Nie wiem dlaczego mi się nie wyświetliło to co poprzednio pisałem więc piszę jeszcze raz
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MONIKĘ BO JEST W BARDZO CIĘZKIM STANIE LEŻY NA INTENSYWNEJ TERAPII I WALCZY O ŻYCIE - MY MOŻEMY JEDYNIE SIĘ ZA NIĄ MODLIĆ...
Pozdrwaiam wszystkich w imieniu Moniki i swoim
Moniki Grześ
odezwę się jutro.
SMONIA... :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Cecylia pisze:Wierzę, że Monika jeszcze sama podziękuje za wsparcie w trudnych chwilach.
Wierzymy.
Ostatnio zmieniony ndz 24 sie, 2008 21:30 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

Wiesz Ceecylio sam Ją za to podziwiam że jest taka silna wiem że czasami płacze po kątach i że nie pokazuje mi tego że się boi, ale wiem ile ona przeszła ostatnim razem jak walczyła z rakiem i nie jestem pewien czy ona tak naprawde ma jeszcze siłę walczyć. Nie chcę w nią wątpić ale człowiek jest taki bezradny w oczekiwaniu na poprawę zwłaqszcza jak nic nie może zrobić
Ale ja wiem że Ona nie chciała by żebyśmy się zamartwiali więc staram się spełniać jej prośbę na tyle na ilę potrafię
pozdrawiam
SMONIA... :)
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja też Ją podziwiam i wierzę ,że da radę. Najważniejsze,że jesteś przy niej i służysz wsparciem. Każdy chory płacze po kątach, ale siłą dla niego jest właśnie wsparcie najbliższych. Nie poddawajcie się proszę. <nie>
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

Witam Wszystkich
Narazie bez zmian jest tak jak było ciótka poprawiły się wyniki krwi. Lekarz powiedział że narazie jedynie co możemy zrobić oni i my to tylko czekać i się modlić o poprawę. Ważne to że nie ma temperatury i ustały krwotoki. To jest najważniejsze a jest nieprzytomna ze względu na wyczerpanie organizmu. A i jeszcze jedna dobra wiadomość spada jej ilość zbędnego płynu w organiźmie więc jest tu akurat dobrze.
Pozdrawiam Grześ
SMONIA... :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Grzegorzu, wiesz i z pewnością Monika również - jestem z Wami...
Proszę tylko nie poddawaj się, walcz wraz z Moniką o jej wyzdrowienie.
Obrazek
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

dobrej nocy wszystkim życzę moja królewna nadal śpi ale podobno to dobrze więc wszystkim życzymy spokojnej nocy Myślę że Monika też wam tego życzy
Pozdrawiam do usłyszenia jutro Grześ
SMONIA... :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Smonia... pisze:dobrej nocy wszystkim życzę moja królewna nadal śpi ale podobno to dobrze więc wszystkim życzymy spokojnej nocy Myślę że Monika też wam tego życzy
Pozdrawiam do usłyszenia jutro Grześ
Czekamy na dobre wiadomości. Tylko takich Wam życzymy.
renata85
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: wt 01 lip, 2008 19:03
Lokalizacja: Sopot

Post autor: renata85 »

Trzymaj sie Smonia!! Obys predko znow zamiescila tutaj swojego posta :)
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

witam wszystkich ja dzisiaj bardzo króciutko bojestem dość mocno zmęczony
U Moniki narazie żadnych zmian jest tak samo jak wczoraj więc można się cieszyć że jej stan się nie pogarsza
Odezwę się jutro do usłyszenia Grześ




Dziękuję wszystkim za wszystko w swoim i Moniki imieniu
Naprawde nie wiem co powiedzieć będę się starał na bieżąco Was informować co słychać u Naszej SMONI-MONIKI. Jak Ona się czuje i wogóle.
Narazie tylko tyle mogę Wam obiecać , mam nadzieję ze to Ona w niedługim już czasie będzie mogła sama siąśc do kompa i Wam podziękować
Do usłyszenia jutro spokojnej nocy

[ Dodano: Wto 26 Sie, 2008 22:33 ]
Zmykam spać bo ledwo na oczy patrze do jutra
Ostatnio zmieniony wt 26 sie, 2008 22:26 przez Smonia..., łącznie zmieniany 1 raz.
SMONIA... :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Grzesiu, wiem, że temat jest poświęcony Monice ale nie sposób nie zauważyć i docenić tego co TY robisz dla swej Królewny. Nie jedna osoba czytając Twoje posty rumieni się ze wstydu... dziękuję Wam za to co do tej pory wnieśliście na forum, w serca innych. Czekamy na uśmiech i radość w Waszych dalszych postach.
Obrazek
Smonia...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 10 lip, 2008 14:02
Lokalizacja: Głubczyce

Post autor: Smonia... »

Witam wszystkich
Tak szczerze mówiąc to takiego poświęcenia nauczyłem się właśnie od Mojej Księzniczki. Ja jak poznałem Księżniczkę to byłem rozwydrzonym dzieciakiem, który uważał, że wszystko mu się należy. Dopiero Monika uświadomiła mi bardzo wiele rzeczy, to ona namówiła mnie i zaprowadziła do hospicjum dla dzieci, żeby tam pomagaći to dzięki niej wiem jak mam się zachowywać w tak trudnych sytuacjach jak ta. Wszystko dzięki mojej Księzniczce :)
Jak na dzisiejszy dzień mam w miarę dobre wieści więc jak dobrze wszystko pójdzie to w piątek będą Monikę wybudzać ze śpiączki farmakologicznej a tym samym to oznacza że jej stan jest troszke leprzy. Ale proszę o dalsze wspieranie Jej bo jest to dla niej barzdo ważne.
Pozdrawiam wszystkich
Grześ
SMONIA... :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Na przebudzenie dla Twojej Księżniczki <całus> <całus> <całus> i oczywiście Księcia <całus>.
Obrazek
ODPOWIEDZ