Wahania nastrojów

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

princy-mincy pisze:bym napisala, ze psychiatra leczy dusze, no ale widac, ja nie mysle wg polskiej mentalnosci. ;)
tomaszswiatek pisze: Pomimo, że całkiem-całkiem niedaleko do tego, to jednak nie do końca się z tym zgadzam. Od leczenia dusz są inni specjaliści :036:
Zgadzam się, od leczenia duszy jest raczej ksiądz. A psychiatra - to krok od neurologa, pomaga tam gdzie w głowie coś jest nie tak, ale leczy bardziej konkretne choroby niż problemy ze sobą.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Francak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt 29 paź, 2010 14:36
Lokalizacja: Nieznane

Post autor: Francak »

Ksiądz i leczenie duszy? Ksiądz to prędzej od niszczenia psychiki i manipulacji :P
muzykomaniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt 19 lis, 2010 22:26
Lokalizacja: Białystok

Post autor: muzykomaniak »

Francak pisze:Ksiądz i leczenie duszy? Ksiądz to prędzej od niszczenia psychiki i manipulacji :P
Ja sie z toba nie zgodze .Dlamnie chodzenie do kosciola i wiara w boga bardzo wiele pomaga....(to tak jak nadzieja na lepsze jutro)
PUMA
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: pt 12 lis, 2010 10:33
Lokalizacja: Bełchatów

Hmmm

Post autor: PUMA »

Podsumowując Waszą dyskusję zauważyłam lukę: między księdzem, a psychitarą jest PSYCHOLOG, to dobre miejsce pomocy na odnalezienie się w świecie, w którym 2/3 produktów w sklepach jest nie dla nas... Pozdrawiam :)
http://blog-alergia.bloog.pl
KUKURYDZA
NERKOWCE
Francak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt 29 paź, 2010 14:36
Lokalizacja: Nieznane

Post autor: Francak »

muzykomaniak pisze:
Francak pisze:Ksiądz i leczenie duszy? Ksiądz to prędzej od niszczenia psychiki i manipulacji :P
Ja sie z toba nie zgodze .Dlamnie chodzenie do kosciola i wiara w boga bardzo wiele pomaga....(to tak jak nadzieja na lepsze jutro)
Mnie jakoś nie przekonuje jak ktoś usiłuje kontrolować całe moje życie samemu będąc antyprzykładem :P


Tyle, że do pomagania to bardziej niż psycholog nadaje sie terapeuta, bo sporo psychlogów wogóle nie powinno nimi być :P
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Pewnie się nie zmieszczę ;) w tym temacie, ale jak jednemu jakiemuś księdzu powinie się noga, to jest to nagłaśniane przez prawie wszystkie media, ale ile jest księży o których się nie mówi, a robią wiele dobrego.

Można szukać pomocy u psychologa chrześcijańskiego...
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Na depresję być może najlepsza jest aktywność, jakieś zamiłowanie, praca, sport, hobby, dziewczyna, z którą chodzisz (lub z którą będziesz chodził ;) ) Zależy też jak bardzo jest zaawansowana, czy to tylko stany przygnębienia, czy może stan, który nadaje się do hospitalizacji...
ODPOWIEDZ