Dobry lekarz na Śląsku???

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Beha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 28 gru, 2004 20:42
Lokalizacja: Śląsk

Dobry lekarz na Śląsku???

Post autor: Beha »

witam, zbieram namiary na dobrego lekarza, ktory zna sie na celiakii itd... szukam takiego na Śląsku, a konkretnie w okolicach Bytomia, Zabrza, Tarnowskich Gór.... czy ktos ma jajies namiary??? Bardzo bym byla wdzieczna.... z gory dziekuje... pozdrawiam serdecznie :lol:
mamcia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn 17 sty, 2005 23:09
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mamcia »

Pani prof Krystyna Karczewska przyjmuje z Szpitalu Klinicznym NR 1 w Zabrzu ul 3 Maja 13-15. My byliśmy tam w Poradni Gastroenerologicznej dla Młodych Dorosłych z Celiakią ale to jest szpitaj dziecięcy. Trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Pani prof bardzo serdecznie i profesjonalnie się nami zajęła, więc mogę szczerze polecić. Ja namiar i kontakt wzięłam z artykułu opublikowanego w internecie dot. celiakii.
Tel. 032 271 12 61. Pozdrawiam
mamcia
estelle00
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 13:21
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: estelle00 »

Mam pytanie odnośnie prof.Karczewskiej - jak długo czeka się na wizytę ?
sisi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 152
Rejestracja: czw 02 lis, 2006 21:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sisi »

Ktos sie orientuje czy jak mam sierowanie od pediatry do gastroenterologa dzieciecego to moge skorzystac z poradnii w innym miescie??
Martusia 04.10.2005r - wciąż diagnozowana...
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Na mój rozum to tak - chyba, że na skierowaniu jest podany przez lekarza ośrodek konkretny (mój czasem pisze, jak ustalamy do kogo dokładnie mam iść).
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
darciak90
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: śr 12 gru, 2007 22:31
Lokalizacja: Warszawa/Częstochowa

Post autor: darciak90 »

estelle00 pisze:Mam pytanie odnośnie prof.Karczewskiej - jak długo czeka się na wizytę ?
różnie. trzeba zadzwonić do rejestracji i tam powiedzą pierwszy wolny termin. ja zazwyczaj czekam około miesiąca do dwóch.

sisi pisze:Ktos sie orientuje czy jak mam sierowanie od pediatry do gastroenterologa dzieciecego to moge skorzystac z poradnii w innym miescie??
moja mama, która jest lekarzem, powiedziała mi, że można skorzystać z poradni w innym mieście :)
Obrazek
ODPOWIEDZ