Studio kulinarne z Zabrza w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8291
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Studio kulinarne z Zabrza w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

Studio kulinarne Przystanek 11 w Zabrzu przy ul. Paderewskiego 11 dołączyło do MENU BEZ GLUTENU, programu prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie.

Przystanek 11 działa od 2017 r. To szkoła gotowania dla dorosłych i dzieci. Odbywają się tutaj przeróżne warsztaty kulinarne o tematyce etnicznej oraz dotyczące określonych rodzajów potraw. W ofercie studia dla osób na diecie bezglutenowej są warsztaty kuchni tajskiej. Do ich przeprowadzania używa się świeżych, nieprzetworzonych składników oraz specjalnie dobranych produktów bezglutenowych, jak np. sos sojowy. Warsztaty bezglutenowe w ofercie studia kulinarnego są oznaczone specjalną grafiką symbolizującą przekreślony kłos.

Jesteśmy studiem kulinarnym, pokazujemy jak ugotować daną potrawę na podstawie przepisu, nie prowadzimy produkcji dań bezglutenowych – mówi właścicielka, Pani Danuta. – Prowadząca warsztaty bezglutenowe dba o bezpieczeństwo naszych gości oraz o odpowiedni dobór surowców.

W Studiu kulinarnym Przystanek 11 można zorganizować wydarzenia firmowe i prywatne, takie jak urodziny, spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi. Udział osoby bezglutenowej należy zgłosić w trakcie rezerwacji. Studio mieści się poza miastem, posiada własny parking.

https://celiakia.pl/studio-kulinarne-z- ... z-glutenu/
ODPOWIEDZ